1. 1.
  dediği her kelimede haklı olan adam. birbirine sevgi gösteren, naif görünen insanlara karşı üstünlük kurabileceğini düşünen psikolojidekiler sokakta şiddet, tecavüz vs. görünce nasıl görmezden geliyorlar. bunu buradaki şahıslara indirgemek tabi ki yersiz ancak bu ülkenin genel bir problemi. böyle bir tavırdan sonra amcamız da kişisel olarak değil, genel toplumun sıkıntısına isyan edercesine konuşuyor.

  gerçekten bırakın insanlar öpüşsün ya. öpmek, öpülmek güzel eylemdir, sevgi göstergesidir, korkmayın, kimseyi yaralamaz. etrafınızda birbirini bıçaklayan, döven, tecavüz eden, taciz eden insanlar varsa tehlikedesiniz. mal gibi insanların suratına bakacağınıza metrobüste kitap okuyun ne bileyim boğazı falan izleyin. ülkenin namusunu birbirini öpen iki insana sataşarak kurtardığınızı düşünecek kadar aptal olmayın bir zahmet.

  zaten terbiye sınırları aşıldıktan sonra o amca da laf eder merak etmeyin siz. öpüşmek demek ulu orta sevişmek demek değil.

  sevmek, sevilmek, kısaca sevgiden korkup şiddetten beslenen rezalet bir toplum olmuşuz, ağlayanımız yok...
  5 -3 ... pattieboyd
 2. 2.
  olaylara dümdüz bakan bir beyin algılayamaz olayı.

  artık vatandaş ona buna karışan yobaz sikkolara karşı dolmuştur. haklı haksız olsun her şeyi geçtim sana ne birader sana neee?

  Kendisini leylek getirmiştir lakin.
  1 -1 ... scorpioraptor
 3. 3.
  opusurse opusur cok rahatsiz olduysan inersin ama tecavuzu gorup de karsi cikmayanlar varmis, o nasil bi yalan lan aq.
  ... 29th
 4. 4.
  şu çocuğun başlıklarındaki demogojiyi ve ucuz algı yaratma çabalarını hayatım boyunca başka yerde görmedim lan. önce ne yazmış diye okudum baştan sona sonra videoyu izledim sonra tekrar okudum pekişsin ki asılsız bir şeyler yazmayayım diye. aslında bunlar gibi düşünebiliyor olsam yani o her ne kullanıyorlar ise o madde kafasına erişebilsem hak vereceğim ama o kafalara ulaşamıyoruz işte bir türlü..

  şimdi metrobüste bir çift var ve öpüşmüşler. bunu göremiyoruz tabi ama o kadar yaygara koptuğuna göre olay gerçekleşmiş. bir tane dayı uyarmış. bunu da göremiyoruz başlık sahibi nereden biliyorsa olayı "medeni şekilde uyardı" diyor. belkide videoyu çeken başlık sahibidir olayı baştan sona yaşamıştır. hadi bunada inanalım medeni şekilde uyarmış olsun. sonra bir başka dayı ki başlık sahibinin iddiasına göre ve gene nereden bildiğini bilmiyoruz ama "kemalist dayı" medenice tepki gösteren badem dayıya sert yapıyor. sert yapıyor dediğim küfür yok hakaret yok sadece buna tepki gösteriyorsunuz ama tecavüz olsa ses etmezdiniz diyor. ki bunda da yanlış bir şey yok çünkü en basitinden bu zihniyetteki ahlak bekçiliği oynayan tiplerin ensar olaylarındaki tepkileri hala hafızalarımızda taze. ne bileyim ya böyle ucuz şeyler ile üstlerindeki çirkinlikleri atabileceklerini zannetmeleri beni güldürüyor sadece.
  4 -3 ... mel mel bakan gibson