1. 20.
    Bu benim öpüşsünler ne olacak...
    ... zaruri
  2. 19.
    makine mühendisi değildir.
    1 ... deli anlamindaki de
  3. 18.
    Kuytu park köşelerinde birbirlerine sakso çektiren hacı! Amcaları rahatsız eden tip.
    Kendileri alenen yapamıyorlar diye bok atarlar bu tiplere.
    ... dalya rock yazar
  4. 17.
    Toplum icinde yapilmasi ayiptir.
    Aile var, coluk cocuk var sizin emişmenizi kimse izlemek zorunda degil.

Az saygi, az edep.
    8 -1 ... sari civciv
  5. 16.
    Sanırsın hepsi rio karnavalı kutlamalarından dönerke otobüse binmiş über elit insanlar.
    Tepki olsun da prim kasalım havasında %90’ı
    Şşş yengeniz olur diyip tespih sallayan tipler internet ortamında norveçli kesiliyor amnk.
    ... hakan yavas
  6. 15.
    kuran kurslarında tecavüze uğrayan erkek çocuklarını normal karsılayan insanaltı canlılardan daha normal tiplerdir.

bunlara göre otobüste öpüşmediğin sürece 6 yaşında kıza tecavüz edebilir,9 yasındaki çocukla evlenebilir hatta hamile bırakabilir.

onu da yapamıyorsan bir erkek çocuğunu bademleyebilirsin... ama otobüste metrobüste olmayacak.
    3 -4 ... exlamabin
  7. 14.
    normal karşılamak yada karşılamamak değil mevzu bunun besini anlamıyorsunuz? yatırıp birbirlerini yalamıyorlar düzgün bir şekilde ne oluyor yani birbirlerini öpünce? normal karşılamıyor olsanda buna karışamazsın, sen karşılamıyorsan bir başkası karşılıyor neden senin dediğin olsun? bende onun dediği olsun istiyorum belki? biraz beyninizi açın rica ediyorum yav.
    not: normal gelsin yada gelmesin, karışmaya hakkımız yok , insanları biraz rahat bırakın.
    Not2: Dilli milli öpüşsünler de demiyorum ama normal bi şekilde öpmesinde birşey görmüyorum. Yapacağım birşey değil ama yapandan da rahatsız olmam bundan mı tahrik olucam veya rahatsız olucam yani. Kendi fikrim bu şekilde ( amma uzattım amk )
    -1 ... degerverincekaybedenpileyboy
  8. 13.
    bence iki cinsin birbirine karşı ilgi göstermesi ve bunun sonucu olan dudak teması gayet normaldir sayın çomar yazarımsılar.
    -1 ... efendi hitler
  9. 12.
    sehirlerarasi otobuste kadina sakso cektiren gordu bu gozler opusmusler cok mu.
    1 ... 29th
  10. 11.
    Kendi semtinde yiyişemeyen çiftlerin yiyişmek için kadıköy, Beşiktaş gibi semtlere gittiğini düşününce normal tiptir.

Kadıköy, Beşiktaş mı? Yoksa esenler, bağcılar mı? Seçim sizin.
    ... lumina obscura