1. 1.
    babası ile annesi otobüste peydahlamıştır bunu.

yoksa ulu orta, insanların içinde sevişip öpüşenlere tepki gösterilmesine bu kadar takılmaz. "o kadar insanın içinde bu tür hareketler gerçekten abes" deyip hakikatin, haklının yanında olduğunu gösterir.

ben merak ediyorum aga, şimdi bu o kadar insanın içinde sevişip, öpüşüp, koklaşan gençlerin sokak ortasında kimseden çekinmek gibi bir dertleri olmadığı için seks yapan köpeklerden farkları ne?

ya da bizlerin insan olmasının farkı bu tür hal ve davranışlarda bulunmamamız olması mı? bu kadar aşağılık olmayın, rezilliği, pisliği, kötü örnekleri sırf siyasi görüş bahanesi ile savunmayın.

aşk, sevgi, tutku bunlar güzel şeyler. her insanın yaşaması gereken duygular ama, ulu orta insanların içinde değil.

bizim de sevgililerimiz oldu, bir kez toplu taşımada böyle bir davranışta bulunmadık. ayıp lan. az insan olun. ya da çok istiyorsanız bu günlük ev tutamayacak çiftleri evinize davet edip orada ihtiyaçlarını gidermelerini sağlayın amıklar.
    20 -13 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Öpüşmek diyince bunların aklına sanırım “french” geliyor. Mesela sevişmek diyince de akıllarına direkt seks gelmesi gibi. Hocanız işteş fiilleri işlerken en arkada 31 çekiyordunuz sanırım.

Öpüşmek var, öpüşmek var. Ama sizin her ikisini de algılayıp kaldırabilecek bir yetiniz olduğunu düşünmüyorum.

Büyük bir tezatlıkla, Beyni uçkurunda gezenlerin çekemediği tip.
    8 -12 ... motorlari maviliklere
  3. 3.
    Benim. Suratınızla Tüm toplu taşıma araçlarında öfkenizi kusacağınıza sevişin. Ben o vagonda olsaydım ağzının payını verirdim, uzatmaya çalışsaydı da yerdi yumruğu, irlandalı boksorun esnafa attığı o genç gibi b.k gibi yapışırdı. Sen sort giyeni tekmelicen, öpüşeni paylıcan.. Yapma ya. Yok öyle dava. Yiyişin.
    -5 ... rockonbaby
  4. 4.
    avrupa'da yaşadığını zannediyor sanırım.

"otobosto opoşmok goyot normol sozon oklonozo no goloyor" diyerekte bu durumu basite indirgemeye çalışıyor götü sikli.

yok bir de oral seks yapsaydınız otobüste. ayıp ulan ayıp. tekrar soruyorum ulu orta birbirinin kıçını koklayan köpeklerden ne farkı var bu tür davranışlarda bulunan insanların?
    9 -2 ... frktmz krds frktmz
  5. 5.
    özgürlükçü gezi çadırında ulu orta kestaneyi çizdirmiş tiptir.

vala ne güzel düzen. hepimiz halk içinde birbirimizi düdükleyelim. ses çıkarana da de get lan çomar diyelim medeniyetin kapılarını sonuna kadar açalım.
    9 -1 ... timarli sipahi neferi
  6. 6.
    Köpeklerden üstün olduğuna inananların normal karşılamadığı tipitip.

Metafor "köpek"
    2 -2 ... ngark
  7. 7.
    Kendinizi toplumsal zırvalıklar içinde heba etmeyin. Birgün takma dişlerinizi taktırdığınız zaman yaptığınız şeylerden yok yapamadığınız şeyler içinizi burkar. Velhasıl yaşayın doya doya.
    2 -4 ... yeralti sakini
  8. 8.
    metrobüste kadın dövmeye kalkan itin dişlerini eline verecek tiptir.
    4 -4 ... rumeli71
  9. 9.
    acaba o öpüşen kız kendi kız kardeşi olsa yine normal karşılarmı acaba?
    4 -5 ... idrak yollari enfeksiyonu
  10. 10.
    edep nedir? toplum içinde nasıl davranılır? nasıl davranılmaz? ilkokul 3'e 4'e giden çocukların önünde yiyişmek normal midir? bulunmak zorunda olduğu için o metrobüste olan yolcular sizin yiyişmenizi izlemek, şapur şupur seslerinizi duymak zorunda mıdır? başka sorum yok hakim bey.
    3 ... gamzedeyim deva bulmam