1. 1.
  vatan şaşmaz'ın aslında nağadar varlıklı ve aynı zamanda merhametli olduğunu öğrenmemizi sağlayan reklamdır. adamın altında gırandşeroke cip var ama o metrobüse biniyor, aramıza karışıyor, bize değer verdiğini hissettiriyor. yaşa varol vatan'ım. evet.
  4 ... fikir muhendisi fikri
 2. 2.
  "Atariyle coşun evinize koşun sloganlı" atari reklamları bile daha gerçekçiydi.
  ... emredb
 3. 3.
  metrobüsün vatan şaşmaz'ın reklamını yaptığı reklamdır. galiba vatan şaşmaz'lı metrobüs reklamı olacaktı.
  1 ... katilimci sozluk
 4. 4.
  https://video.uludagsozluk.com/v/vatan-şaşmaz-lı-metrobüs-reklamı-36164/

  ... emsi donalds
 5. 5.
  sabah sabah kafa açan reklam. engelli rampası vs. var görüntülerde şaka gibi. sağlıklı bi insan bile zor içeri atıyor kendini, üstüne üstlük kapıya sıkışma durumları yaşıyor. engelli nasıl binecek? kaldı ki bi çok durağın girişi üst geçitlerden yapılıyor ve bu üstgeçitler rampasız.. reklam cezbedici değil onu geçtim, küçük düşürücü. belediye verdiği hizmetin reklamını çarpıtacak kadar aciz mi bu konuda. hem zaten vatandaş biliyor hanyayı konyayı tereciye tere satma girişimi resmen...

  o şöförün bakışıda neydi öyle hala gülüyorum. vatan şaşmaz konusuna hiç girmeyeyim zaten eğer bir geleceği varmışsada bitirdi kendini. bi de bunun sıcağıyla metrobüslü hayrettin versiyonu çekilmiş. ki bu versiyon daha gerçekçi tvde yayınlansa yadırgamam.

  https://video.uludagsozluk.com/v/vatan-şaşmaz-lı-metrobüs-reklamı-36329/

  1 ... vivre sa vie
 6. 6.
  Kendi vatandaşının yaşadıklarına bu kadar mı kör olmuş yönetim? dedirten reklamdır. Malum metrobüsteki boş koltuklar birer ütopyadan ibarettir. Ayrıca vatan şaşmaz' ın boğazdan geçerken metrobüs havasını içine çekmesi de güldürten bir durumdur.
  ... cokbilinenlidenklem
 7. 7.
  http://www.zaytung.com/fo...erdetay.asp?newsid=173825
  -1 ... kim lan aynadaki