1. 1.
  toplu taşıma araçlarında sevişen solcu çiftlerle karşılaşıldığında ahlak bekçilerinin anında yanınızda bitmesine vesile olacak söz öbeği.

  şimdi insan gibi bindiniz toplu taşıma araçlarından birine lakin, o da ne? iki durak sonra dili pirsingli, göbeği açıkta bırakan askılı bluz giymiş , bilek dekolteli , alnında "k.atatürk" dövmesi (geçici ama) bulunan solcu bir kadınla saçlarının yanı 3 numara, üst kısmı 10 numara * kemik gözlüklü , top sakallı erkekimsi bir canlı türü otobüse biniyor.

  bindikleri yetmezmiş gibi anında yiyişmeye başlıyorlar. işte tam da o anda "bu repliği kullanıyorsunuz sabah sabah erekte olan kardeşlerim çok değil 2 dk içinde ahlak bekçiniz gelip olaya müdahale edip, kitlenen çifti kaynar su dökerek ayırıp aracı nezih bir ortama dönüştürüyor.

  tişikkirlir bikçi kirdiş. evet.
  3 -5 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  parklarda sürtünmekten alev alan türbanlılar kadar ayıp sayılmaz bence 2-3 masum öpücükle desteklenen sevgi gösterileri.
  solcu sağcı falan diye de ayırmamak lazım. herkeisn sevgiye ihtiyacı var,tabi sevgi denince sizin aklınıza direk seks pozisyonları geldiği için anlamayabilirsiniz.
  4 ... munir bey
 3. 3.
  Güzel hayal gücü. Aynı hayal gücü Kabataş’ta bellerinden yukarısı çıplak ellerinde deri eldiven kafalarında bandana olan 80-100 kişi görmüştü. Aynı madde galiba. Evet.
  3 ... oytunkaran
 4. 4.
  (bkz: yetiş ya muhammed)
  ... munir bey
 5. 5.
  ya arkadaş ben niye göremiyorum böyle sahneler ya..
  ne güzel elime alırdım patlamış mısırımı oturup izlerdim zira az izlemedik porno filmleri..
  ... promocemo
 6. 6.
  Metrotube...
  ... 56789