bugün

Öpüşmek diyince bunların aklına sanırım “french” geliyor. Mesela sevişmek diyince de akıllarına direkt seks gelmesi gibi. Hocanız işteş fiilleri işlerken en arkada 31 çekiyordunuz sanırım.

Öpüşmek var, öpüşmek var. Ama sizin her ikisini de algılayıp kaldırabilecek bir yetiniz olduğunu düşünmüyorum.

Büyük bir tezatlıkla, Beyni uçkurunda gezenlerin çekemediği tip.
Benim. Suratınızla Tüm toplu taşıma araçlarında öfkenizi kusacağınıza sevişin. Ben o vagonda olsaydım ağzının payını verirdim, uzatmaya çalışsaydı da yerdi yumruğu, irlandalı boksorun esnafa attığı o genç gibi b.k gibi yapışırdı. Sen sort giyeni tekmelicen, öpüşeni paylıcan.. Yapma ya. Yok öyle dava. Yiyişin.
özgürlükçü gezi çadırında ulu orta kestaneyi çizdirmiş tiptir.

vala ne güzel düzen. hepimiz halk içinde birbirimizi düdükleyelim. ses çıkarana da de get lan çomar diyelim medeniyetin kapılarını sonuna kadar açalım.
metrobüste kadın dövmeye kalkan itin dişlerini eline verecek tiptir.
bence iki cinsin birbirine karşı ilgi göstermesi ve bunun sonucu olan dudak teması gayet normaldir sayın çomar yazarımsılar.
normal karşılamak yada karşılamamak değil mevzu bunun besini anlamıyorsunuz? yatırıp birbirlerini yalamıyorlar düzgün bir şekilde ne oluyor yani birbirlerini öpünce? normal karşılamıyor olsanda buna karışamazsın, sen karşılamıyorsan bir başkası karşılıyor neden senin dediğin olsun? bende onun dediği olsun istiyorum belki? biraz beyninizi açın rica ediyorum yav.
not: normal gelsin yada gelmesin, karışmaya hakkımız yok , insanları biraz rahat bırakın.
Not2: Dilli milli öpüşsünler de demiyorum ama normal bi şekilde öpmesinde birşey görmüyorum. Yapacağım birşey değil ama yapandan da rahatsız olmam bundan mı tahrik olucam veya rahatsız olucam yani. Kendi fikrim bu şekilde ( amma uzattım amk )
kuran kurslarında tecavüze uğrayan erkek çocuklarını normal karsılayan insanaltı canlılardan daha normal tiplerdir.

bunlara göre otobüste öpüşmediğin sürece 6 yaşında kıza tecavüz edebilir,9 yasındaki çocukla evlenebilir hatta hamile bırakabilir.

onu da yapamıyorsan bir erkek çocuğunu bademleyebilirsin... ama otobüste metrobüste olmayacak.
Toplum icinde yapilmasi ayiptir.
Aile var, coluk cocuk var sizin emişmenizi kimse izlemek zorunda degil.

Az saygi, az edep.
makine mühendisi değildir.
eşcinselliği ve diğer tüm ahlaksızlıkları dizi ve filmlerde gözümüze soka soka normalleştirdiler biz de yedik, alıştık,

evladının eşcinsel olmasını istemeyen anne ve babalar, ahlaksızca ve aşağılıkça bülent ersoy şarkılarını alkışladılar hunharca,

nasıl görünürsen öyle yaşıyorsun veya nasıl yaşarsan öyle görünüyorsun bir süre sonra, fazla uzun sürmüyor.
Muhtemelen 4 ayaklidir.
Gerci 4 ayakli zararsiz varliklar bile ulu orta yasamiyor boyle seyleri.
Sizi gerçek anlamda etkilemeyen bir şeyden neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz? Sesleriyle veya hareket etmeleriyle sizi rahatsız ediyorlarsa başka.

Sokakta sigara içen bir insan size nasıl gayet normal geliyorsa, bu konu da normaldir. Hatta sigara içmek (ister evde, ister dışarıda) evrene, dolayısıyla insanlığa zarar vermektir. Sevişmenin zarar verdiğini kimse söyleyemez. ister sevişir, ister salavat çeker. Her koyun kendi bacağından asılır. Sizi rahatsız etmiyorlarsa söz sahibi olamazsınız.

Ahlak kavramı adı altında insanların özgürlüğünü kısıtlayamazsınız.
insanların Özgür iradesiyle ne yaptıklarına değil, el kadar bebelere hallenen puştlara çıksın sesiniz.

istediğiniz kadar eksileyin pedofili piçler.
Ülkede dört beş yaşındaki çocuklar Tecavüze uğrayıp, öldürülüyorsa böyle bir davranışı gerçekleştirmek için yürek yemek lazım.
Sapkın zihniyet her yerde. vay efendim bu kadın- bu adam burada ulu orta öpüşüyorsa bana da ses çıkarmaz falan der.

Beni rahatsız etmez kesinlikle fakat yaşadığımız toplumun kültürü gereği sevgimizi, aşkımızı, cinselliği dört duvar dışında yaşamamamız gerektiğini öğrendik.

Dolayısıyla herkes yaşadığı kültürü tanıyor ve ona göre davranmak zorunda.