bugün

Kısıtlama zamanında teklif edilse hemen kabul edilecek eylem.
Evden çıkamadığınız zamanları hatırlayın.
Resmen fetişizm...
3 posta yersin artık.
19 saat uykusuz kalmak demektir. malum, nöbet şart.
En uzun sefer yüksekova- lüleburgaz seferi 28 saat .
geçmiş olsun şimdiden.
Cesaret isteyen eylemlerden biridir. Malum muavinlerini sapıklardan seçiyor bu metro turizm şirketi.. illa seyahat edecekseniz maske falan takın suratınıza aman aman.. Metroyla 19 saat seyahat etmek, cehennemde zebanilerden kaçmak gibidir... iyi bir korku filmi çıkar bu olaydan vallaxi.
Pandemi sürecinde Hayalim olmuştur.
Düşünsenize:
Maske yok, koltuk arkası tv de kahve içip eti tutku yiyiyorsunuz.
Muavinin servisinden arakladıklarınız da cabası.
Yüzünüzde hafif bir tebessümle uyanabilirsiniz...
yürümek daha konforludur.
yanınızda mutlaka gebelik testi bulundurmalısınız.
uyuyup kalmamak için çay üstüne çay içmeyi ve etraftakilerle muhabbet etmeyi gerektirir. uyumayın .
Extreme bir survival deneyim. Rivayet odur ki bordo bereli eğitiminin cehennem haftasının son imtihanıdır. Bunu da başaran artık dünyanın her yerinde imkansızı başarabilir.
Yuze bosalma, surtturme ve fotograflarinin cekilmesi gibi olaylarin yasanma ihtimali olan durum.
Sen uyursan hepimiz...
içerik bulunamadı.
Hayatiniza degisik tecrubeler katacak yolculuktur.

Bir disneyland'in verdigi zevki 10'a katlar diyola...
büyük cesaret isteyen davranış.

görsel
Görüldüğü kadar kötü olmayan firma ben memnun kalmistim.dondurma ikram etmislerdi afiyetle yemistim.
görsel
yolculuktan yaklaşık dokuz ay sonra işinizden doğum izni almanızı sağlayacak bir aktivitedir.
Şüphesiz farklı bir tecrübe olacaktır. Hayatta böyle adrenalin dolu girişimlere de ihtiyacımız var.
27 saatle kırdığım rekor. O olaylardan önceydi gerçi hatun muavin filan vardı normal bir yolculuktu.
Kesinlikle uyumayin.
Götü cam kenarına yaslayıp sağlama aldıktan sonra tek göz açık uyumanızı gerektirecek durumdur.
güncel Önemli Başlıklar