1. 620.
    Kimi zaman katliam derecesine gelen yolculuk kimi zaman normal hale gelebiliyor..
    ... sckagawa
  2. 621.
    istanbul samandıraya kurdukları tesis yüzünden her indiğimde küfür etmeme sebep olan turizm şirketi.
    özellikle kış aylarında servis beklemek tam bir işkencedir
    ... declinefalan6
  3. 622.
    kodumun firmasının istanbul-zonguldak otobüsü şu sıralar ağır aksak ilerliyor.
    1 ... recomax
  4. 623.
    koltuk televizyonlarındaki film arşivini derhal değiştirmesi gereken firma. sıkıldık aynı filmlerden yahu.
    ... kavaradanteyyare
  5. 624.
    dün alibeyköy-zonguldak hatlı otobüsü 5 saatte varacağı yere 1.5 saat gecikerek 6.5 saatte varmış şehirlerarası otobüs firması.
    ... recomax
  6. 625.
    1 sene boyunca en az 6-7 kere bursa-samsun, samsun-bursa yapmış biri olarak çok şükür kurtuldum. kamilkoç'un samsun'a gelmesiyle * artık yolculuklarda uyuyabiliyorum. evet evet ulan rahatını falan geçtim yemin ederim geçen gelişimde 12 saatlik yolun 8 saatini uyudum. metro ömür törpüsüydü. 12 saat yol götürüyorsunuz verdikleri çay-kahve-kola 3lüsünden biri ve de yanında sadece 1 adet küçük kek. bunu defalarca bütün yol boyunca 1 kere yapmışlıkları vardır.
    bir kere otobüs arıza yapınca tam 3 saat oto yolun kenarında sabahın 6sında mal mal bekleyip sigara içmiştik. bir kaç kere kaptan yolda otobüsü durdurup yol üzerindeki patatesçiden 2 çuval patates alıp 5 dakika muhabbet etmişti. bir keresinde kaptan telefonla birisine ana avrat küfrediyordu bağıra bağıra. herkes aha kaptan çıldırdı amına koyum diye korkmuştu. ve de daha aklıma gelmeyen bir sürü olay. ha bir de 1 sene boyunca hiç değişmeyen filmleri ve de hiç verim alamadığım tvsi. tekli koltuk, internet hiç olmadı bile.
    bunları geçtim şimdi kamilkoç başlığından geliyorum millet nasıl sövüyor. siz metro görmemişsiniz. metronun en boktan otobüslerini görmemişsiniz diyorum onlara.
    valla kamil ile güzel güzel gidiyorum tekli koltuğumda. 3.kere bindim 3ünde de film arşivi farklıydı. interneti kullanılabiliyor, tekli koltuğum rahat, muavinlerde sıkıntı yok. kötülemesinler de fazlasında gözüm yok.
    1 ... ing ogretmeni secili ariyorum
  7. 626.
    kendisini mecburiyet haline getirmiş olan firmadır. her yere, her zaman gidelim derken, kaybettikleri başka şeyleri görmüyorlar. ve sanırım bu pek de umurlarında değil. genel olarak nereye gedecek olursanız olun, tercihiniz olan bir firmanın oraya ulaşımı yoksa ya da ulaşımı var da yer yoksa, yapılacak tek şey kalıyor gibi sanki, gidip metro ile mutsuz ama zorunlu bir yoldaşlık.
    1 ... aslavazgecme
  8. 627.
    Geçen yaz otobüsleri ile Atina'ya gittiğim firma. Gayet memnun kaldığım yolculuktu.
    ... kedi memduh
  9. 628.
    burada çoğu yazılanlara karşın, benim çok da vukuat yaşamadığım otobüs firması. tamam hostesleri bön ve suratsız, ama ne bileyim hiç kulaklık bozuk çıkmadı, koltuk arkası televizyonu sorunsuzdu, wi-fi'yına sorunsuz girebildim. belki de ben şanslıyım.
    -1 ... izmirlibambam
  10. 629.
    Geçen sene manisa istanbul yolculuğu esnasında gece 3 te Susurluk'ta bozulan otobüsü yolcularla beraber tam 5 saat bekletilen(evet yanlış duymadınız 5 saat) turizm firmasıdır. Türkiye'deki en boktan otobüs firmasıdır, çalışanları yontulmamıştır , kabadır. Müşteri memnuniyeti sıfırdır. Başınıza her an her şey gelebilir. Şöförleri eğitimsiz , langır lungur adamlardan oluşur . Gidin efendi efendi Anadolu turizm veya Nilüfer'e binin , gereksiz yere siniriniz yıpranmasın veya gideceğiniz yere eşekle gidin . inanın metro Turizm'den daha iyidir .
    ... knothing