bugün

kalitesizliğin dibine vuran bir şirket nasıl olurda bu kadar büyür kafam almıyor ve hadi o kadar kalitesizsin o muavinleri çok mu arıyorsun sen ya umarım iflas eder de yollar pamukkale turizm, anadolu turizm e kalır
Trakya'da son 2 sene içerisinde yerel ulaşım firmalarının çoğunu * * bünyesine katan ve Trakya'da ulaşım alanında hızla tekel olmaya doğru ilerleyen firma.

Eskiye göre hizmetlerinde bir nebze olsun düzelme olsa da daha çok yol almaları gerekiyor zannımca.
Rezervasyon yaptırdığım bilet, almayacaksam başkası alsın diye, biletime talip olan kişiye telefon numaramı veren dandik firmadır.
şehirler arası otobüs firmasıdır. bir türlü sevemediğim, saçma salak hareketleri ve çalışanlarının buralar hep bizimdi hala da öyle tavırları sebebiyle mecbur kalmadıkça seyahat etmediğim otobüs firmasıdır.
büyük firmalar arasında kahramanmaraş'a seferi olan tek firma olmasının yanısıra, kahramanmaraş - istanbul arasındaki seferlerden 9,30 ve 7,30 olanlarından 7,30 seferini seçmiş olmanıza rağmen satılmış olan biletleri umursamayıp "iftar saatine denk geliyor" diyerek sefer saatini kafasına göre 9'a kaydıran ve bunun hesabını sormaya kalktığınızda yavşak tavırlarla "iftara denk geliyor hiieeemşeriiieem" diye tepki verebilecek seviyesiz personel çalıştıran sikko firma.

ben eğer 7,30'u seçtiysem belli ki acelem var. götünüzden element uydurmak yerine ek sefer koyamıyormusunuz iftar saatine denk gelmek istemeyenler için zübükler? ya sınavım olsa? ya bir yere yetişme derdinde olsam?
yoldan ördek almaya bayılan firmadır 10 saatlık yolu tam tamına 23 saate abartısız cıkarmıştır. lütfen alkış!
en güvenli, en konforlu ve bunları en ucuza sağlayan, mükemmel turizm ve seyahat şirketi.
sofya'dan istanbul'a gelmek için tercih ettiğim firmaydı bir zamanlar taki bir gece edirne kapı kule sınır kapısından geçerken polise rüşvet vermeme inadına istinaden ve aramalar sonucu içinde eroin yakalanan otobüs firması.
metro suit hizmeti kendinden beklenmeyecek derecede kaliteli olan allaha emanet seyahat imkanı sağlayan otobüs firması.
60 tl'lik normal bilet fiyatını, metrocard ve online satın alma sebepli 45 tl'ye çeken firmadır. tüm seyahatlerimde tercih edip, hiç pişman olmadığım firma da budur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.