bugün

içeriğine dair şüphelerden dolayı içilmemesi gerekendir.
tehlikelidir içilmemelidir.
sapık çalışanın biri yüzünden hala karalanmaya çalışılan şirketin verdiği tertemiz saleptir.
ya sizin büyük bir markanız olsa, o kadar eleman çalıştırsanız, sonra o ekmek verdiğiniz insanlardan biri hainlik etse ve şirketinizin marka değeri tabana vursa ne hissedersiniz çok merak ediyorum.
Hammaddesi metro turizm muavinlerine kadar dayanır.
Binbir emekle üretilen bir kimyevi üründür.
Otuzbir emekle de üretilmiş olabilir. Bol proteinli de olabilir. Bilemedim şimdi.
Kızlara söylüyorum kaşıkla karıştırın dipte balgam gibi beyaz bişi bulursanız içmeyin.
metro turizm in kendi zaten başlı başına şüpheli iken sahlepini içmek tam komedi.

Binmeyiniz.
günahlarını almayın, öğrendim, bursalı top volkandan alıyorlarmış, o zaman pek de tehlikeli madde içermez gibi.
akla cem yılmaz geliyor.

https://youtu.be/CGs78Li3H0E?t=2m3s

hani millete nasıl attırırız ya atmık içirtiriz falan derken böyle bir konsept bulunmuş.
ulan arkadas hala bir firmanın imajını tek bir kişinin hatası yüzünden yerle bir etmeyin diye ağlayanlar var. güzel kardeşim bu sadece bununla alakalı degil ki şu anda git bin bir metro otobüsüne görevlilerin hepsi barzo.ayrıca adam yolcunun üstüne boşaldı aq daha ne olsun.En dandik işe girerken bile 700 tane belge istiyorlar da öyle alıyolar seni işe.Zamanında yaptıkları ihmalleri de böyle ödeyecekler tabi. Ayrıca 5 10 lira fazla para verip pamukkale bileti almayanın da ben kafasını sikeyim.Adamların koltuk arkası televizyonlarında senin hayatında görmedigin duymadıgın film ve müzik arşivi var. Ayrıca bütün muavinler insan canlısı saygılı insanlar.

Sonuç olarak kesinlikle içilmemesi gereken sahleptir.ilk molada baglayıp sikebilirler sizi dikkat edin.
metro turizm ile hiç seyahat etmedim. favorim pamukkaledir. otobüs kazalarına en çok karışan firma metro. istanbul'da servisleri kazaya karışan ya da trafikte dehşet saçan metro. son muavin skandalı yaşandı, yine metro. insanların kötülediği kadar var gerçekten. Tamam çok büyük firma, onca insan istihdam ediliyor. illa ki çürük elmalar çıkar. ama profesyonellik kalite ile kendini gösterir. kalite ise ayrıntıda gizlidir. o şirkette görevli her birey yaptığı davranışın kendinden çok kuruma mal edileceği bilincinde olmazsa netice böyle olur.
nitekim sahlep isteyen içer, istemeyen içmez. hemen beyaz ve yoğun kıvamlı diye bunu sperm ile eşleştirip buradan vurmaya kalkmak da amelelik. ve itiraf ediyorum bu başlığa bu kadar yazmam da benim ameleliğim. iyi akşamlar.
(bkz: niyi bi firmiyi kitiliyirsiniz)