bugün

dün metroda sessizce izleyen "erkekler" doluşmuş hemen buraya bir şeyler yazmaya.
dürülüp köşeye dikilmiş halde duran bir halı mutlaka olacak.
Medya sektörü çalışanı olarak eminim ki yüzde bir milyon kurgu xD.
O polis sonradan tutuklamaya gelmeyecekti, olay anında müdahale edip suçu önleyecekti.

Evet kardeşim, polis her yerde olmak zorunda. Hele böyle Metro istasyonlarında ilk başta.

Belinde bıçakla istanbul sokaklarında gezebilmesi de güvenlik güçlerinin ayrı başarısı.
https://www.youtube.com/watch?v=zWmZ4EuX9nU

videoyu izleyin, polis bir ihbar alıyor. eli bıçaklı biri rapor ediliyor. polis defalarca eli bıçaklı kişiyi uyarıyor ama bıçaklı kişi dinlemiyor.
caddede trafiği tehlikeye sokacak şekilde hareket ediyor, polis sadece uyarı yapıyor.
ne zaman eli bıçaklı şahıs bir mekana girmeye çalışıyor polis 11 kurşun sıkıp şahsı gebertiyor ve toplumdan bir parazit virüs bakteri formunda yaşayan biri yok ediliyor.

eli bıçaklı şahıs polise bir hareketi başka insanlara bir hareketi olmadığı halde neden 11 kurşun ile gebertiliyor?

bu şahıs mekana girip başka masum insanları rehin alması, o insanların canına malına zarar verme ihtimaline karşı polis ölümcül güç kullanıyor.
bu şahsın elinde bıçak değil de jilet olsa veya bir şişe ya da cam parçası olsa, bir odun sopa demir parçası da olsa vurularak gebertilmesi gerekir ki yasalar buna izin veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=k0YZ38XAZyQ

bu videoda da iki kadın kavga ediyor. polis olay yerine geliyor arılmalarını istiyor kadınlar dinlemiyor, kadının birinin elinde bıçak olduğunu gören polis uyarı bile vermeden kadını gebertiyor.
kadının elinde bıçak veya demir sopa da olsa gebertilmesi kaçınılmaz. o topluluk polisin üzerine yürüseydi orada hepsini polis gebertirdi.

unutmadan; polislerin (abd) eli sopalı veya şişe olan silah bıçak vs kişileri yaşına cinsiyetine kimliğine bakmadan geberttiği çok videoları var.
sadece öldürücü yaralayıcı bir silah olması şart değil. arabanızı durdur dediğinde durduracaksınız.
eğer araba motoru çalışırken araç duruyorken bile direksiyonu polisin üzerine doğru döndürmeniz bile sizin vurulma nedenidir.
çünkü; araç da ölümcül güç kullanılan bir silah gibi görülür. ellerinizi göstermeseniz silahlı ve saldırı içinde olarak görülür, vurulursunuz.

bu verilen yotube kanalını devamlı takip ederim. moralim düzeliyor. inşallah bizde de toplum içinde böyle hastalıklı tipler tek tek gebertilir.
görüntüler bana biraz toplumu rahatlatmak için düzenleme gibi geldi. yani herifin bu denli hazır olması, bıçağın çok kolay bir yerde bulunabilmesi ve gösterilmesi vs.

bu herif bu bıçakla her gün metroya mı biniyor da hazır halde duruyor. akbil kullanır gibi bıçağı yanında mı taşıyor mk?

zaten herifin tipine 5 sn bak, prison break izlemiş gibi oluyorsun. bu herif aldığı cezalardan nasıl çıkmış mk? af ile mi çıkmış?

birde bu olayın aslı nedir? kızın sevgilisi mi? akrabası mı? yoksa durduk yere birisine mi saldırıyor? mevzu nedir mk? yetkili biri de çıkıp açıklasın...

her şey bir yana, bu video olmasaydı tüm bunlar yaşanır mıydı? buradaki asıl kahraman videoyu çeken kişidir bence.
"dün metroda sessizce izleyen "erkekler" doluşmuş hemen buraya bir şeyler yazmaya" diye buyurdu sığır..

kodumun pokemonu orda olsa bıçağa kafa atacak herhalde. erkeğiz erkek yarı tanrı değil..
bu herif o bıçakla nasıl metroya girebilmiş, x ray'den nasıl geçmiş, güvenlik görevlileri ne iş yapıyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.