1. 1.
  metroya bindiniz tıklım tıklım dolu. oturdunuz dışarı baksanız malum karanlık. ortaya boş boş baksanız kesin birisi oluyor o ortada adam bana mı bakıyor lan bu der kavga çıkar. nereye bakacağız biz bu metroda telefonda çekmiyor.
  10 -1 ... kbbs
 2. 2.
  --spoiler--
  az metro kullanan kişiyi sınamak üzere geliştirilmiş bir stres testi.
  karşımda oturana bakıyorum çat adamla göz göze geliyorum. kafamı eğiyorum bir kızın çizmelere dalıyorum. rahatsız olup kıpırdıyor haliyle. cama odaklanayım derken yansımalara gözüm takılıyor. sonra an geliyor camda bakışlarımız çarpışıyor biriyle dönüyorum önüme. salak salak tüm yazıları okuyorum. sarı çizgiyi geçmeyin, yaşlılara yer verin. 3. tekrardan sonra tekrar önüme dönüyorum. yanımdaki kalkıyor onu inceliyorum, duraktakileri kesiyorum. telefonuma bakıyorum çekmiyor. tırnaklarımla oynuyorum. karşıma bakıyorum biriyle göz göze geliyoruz tekrar. acil durum frenini çeksem nasıl olur diyorum. cezası nedir ki? saate bakıyorum. gözümü kapıyorum arada hayal kuruyorum. açtığımda illa ki biri bana bakıyor. lan!!?
  --spoiler--
  21 -1 ... seneyebuzamanlarda
 3. 3.
  harbiden doğrudur. o stresle metro ekranında dönen reklamları ilk kez görmüş gibi izlersiniz. bütün durakları önce sağdan sonra soldan defalarca kez okursunuz.
  ... 0rfeo
 4. 4.
  Ayaktaysanız çok sorun değildir ama oturuyorsanız büyük sorundur. Karşınızdakine baksanız olmaz yana baksanız yandaki rahatsız olur. En iyisi camdan karanlığa bakayım dersiniz ama cam da ayna gibidir. Yine birileriyle göz göze gelirsiniz. En iyisi boşverin kafanızı eğin bi yere odaklanın.
  ... ladyofthecats
 5. 5.
  (bkz: neden kendine bir içki almıyorsun dostum)
  ... korku bilmez soyumuz
 6. 6.
  ankara metrosunda sıkça rastlanılan durum.
  ... benimkisizorbirhayat
 7. 7.
  ankara metrosuna kro tarzı insanlar bindiğinde kavga edilen durumdur hayırdır ne bakıyorsun der sonrasında borudan tutarak yandan tekmeyi yer böyleleri.
  ... hasandurak
 8. 8.
  Çare bulunması gereken sorundur. yüce tanrım Milletin ayakkabılarına bakmaktan bezdim usandım. Bide farkedince ayakkabılarını saklıyolar falan.
  5 ... profesyonel kamikaze pilotu
 9. 9.
  resmen sorundur.

  belli bir süre boyunca karşıdaki camdan kendime bakmayı denedim fakat karşıdaki amca kendisine baktığımı düşününce onu da bıraktım.

  metro duraklarının gösterildiği elektronik rota veya televizyonda gösterilen kedi videoları fena tercihler sayılmaz.
  2 ... cptmacmillan