1. 1.
    metin 2 online oyunu bilmeyen yoktur. charı kasarsın köyde başlayan hayatın örümcek zindanlarında devam eder, aldatılmayla itemleri kapış yapmakla son bulur. oyundan tanıştığı adamla buluşan evlenen kadından ne hayır gelir diye düşündürmüştür seneler sonra. hiç de üzgün değilim yaşadığım için. sene 2006 oyun o zamanlar ayağa düşmemiş. kasılan charlar satılınca epey para ediyor. gece gündüz oynuyoruz tabii. internet cafem var okul çıkışlarında öğle tatillerinde tıklım tıklım dükkan. bi kızla tanıştım 24 yaşında oyundaki adı şahmeran'dı. oyunda ben yüksek lvl savaşçı o düşük lvl şaman. bunu kastım ben baya yükseldi beraber kata çıkıyoruz ona bilet falan alıyorum internetten bayağı kıza yatırım yapıyorum. aramız sıcakladı tabii her gün skype'den konuşuyoruz oynarken full beraberiz nerdeyse. neyse sonra ben msn istedim bundan verdi, kamerada konuşmaya başladık bir gün kalp yolladım tam sabaha karşı oyundan çıkarken. bunun bi anlamı olmalı mı dedi, dedim bu sabahların bir anlamı olmalı hemen de şarkısını yolladım ardından. etkilendi başladık biz. 1 hafta içinde buluştuk o anadolu yakasında ben avrupa yakasındayım gittim onun için oralara ta ümraniye'ye. o zamanlar metro yok bir şey yok. hiç koymadı ama gittim buluştuk o da bana ısındı görünce. sonra 5 ay içinde evlenmeye karar verdik yanıma taşındı. ama tabii ailelerin internetten tanıştığımızdan hiç haberi olmadı bilseler izin vermezler zaten. toplasan 1 senedir tanışıyoruz. evlendik güzel düğün yaptım o yanımda olunca oyundan soğudum tabi. zamanla azalta azalta derken bıraktım oyunu evinin adamı oldum evden işe işten eve. ama bu bırakmadı. full oyun oynuyor. başta ses çıkarmadım sonra baktım ev işleri aksıyor makarna falan yapıyor haftada 3 gün. zaten iki kişiyiz full makarnayla besleniyoruz adeta. kavgalarımız böyle böyle başladı. aramıza soğukluk girince içimde şüpheler oluştu. 1 seneyi falan doldurduk o ara. bir gece bi baktım bilgisayarın başında yok. içeri salona geçmiş telefonla konuşuyor elinde sigara. gülüyor birine. saat 4 gece. nasıl ya kocanın yanında değilsin de bir elalem adamıyla sabahlıyorsun. beynimden vuruldum hayal kırıklığı yaşadım. sinirlerime hakim olamadım tabii görünce. izlediğimi farketti hemen kapadı telefonu elinden düşürdü. aldım baktım aysel diye biriyle konuşuyor. halbuki öyle birini hiç tanımadık hayatımızda. geri aradım koca sesli bir adam çıktı telefona ne küfürler ettim kaybetmişim kendimi. bunu eşyalarını toparlayıp kapının önüne koydum sabah 6 gibi. ne bok yersen ye dedim. boşanma davasını da açtım. bir daha ne telefonunu açtım ne yüzüne baktım. yaşadığım ilk ve en büyük hayal kırıklığıdır. oyundan biriyle evlenmek ne lan sakın aynı hataya düşmeyin
    4 -3 ... evlere senlikk
  2. 2.
    Harika bir hikaye..

Farkında olmadan o kadar güzel bir mesaj vermişin ki..

Neyse..

Bir dağa dikkatli ol ama kısa film şeklinde çekilir bu...

Hikayede ki ana konu

Siz siz olın sanal dünyaya inan mayın..
    Boynuzunuz sonunda reel dünyadan olur.

Parmaklarına sağlık...
    3 ... gezdimgordumyenildim