bugün

kendisiyle dün iki kere beşiktaş'ta sevgilisiyle yürürken karşılaştığım, işini bilen gitarist.
virtüözlerin yarısı kadar çalamadığı halde kendisine virtüöz denen gitarist. eğer bu adam virtüözse jason becker, steve vai ne o zaman?
unirock festival'de pentagram performansında giydiği kapri pantolon ve parmak arası terlikle beni benden almış müzisyen.
konserlerde tek elle çalıp gitarla adeta dalga geçen türkiye'nin en önemli gitaristlerinin başında gelen süper insan.
ne komik adam! kuracağı grubun seçmelerinde 10 erkek 10 bayan davulcu ve basçı seçileceğini açıklarken, sitesinden görüldüğü üzere 1 adet basçı hanımkızı zor çıkarabilmiş kendisi. bu devirde kim basçı kız kaybetmiş de sen bulasan a yiğid'oğlan!!!

(http://www.benimlecalarmisin.com)
mütevazı, şirin, dost olunası insan. elemeler için kemancıda çaldığı tüm elemanlarla ayrı ayrı saatlerce sohbet eden, içen, eğlenen ve hatta yarışma sonunda "arkadaşlar ben bar tarafına geçiyorum jam session falan yapmak isterseniz çıkın sahneye benim gitarda orda alın takılın" demiş gitarist. tüm kemancı sakinlerine harika dakikalar yaşatan kişiliğini müzisyenliğininde üzerine taşımış kişi.
nickime sebeb olan bir gitarist o bir dünya devi.
video kliplerde çıplak vücudunun üstüne deri ceket giymektedir. şebnem ferah'a bir mesaj vermeye mi çalışıyor ne?
(bkz: can kırıkları)
(bkz: hoşçakal)
(bkz: konser)* *
göbek adı aslan'dır.
türkiye'de rock denince akla ilk gelen iki isim (bkz: ogün sanlısoy) (bkz: pentagram)'da gitaristlik yapan gitarı çalmak değil adeta konuşturan türkiye'deki en iyi gitarist.
şebnem ferah'ımın yanına yakışan, iyi gitarist. gözlerimin etrafındaki çizgilerde döktürür. saygılar, sevgiler.
Gitar çalarken önüne gelen saçlarını güzel bir kafa hareketi ile arkaya atan , ama bunu da sürekli yaparak kendisine has bir tarz yaratmış gibi bir izlenim veren, belki de sadece onun hareketidir , çok çok iyi gitar çalan gitarist .
gitarının üzerindeki sarı gülen kafayı kirkten* gördüğünü düşündüğüm gitarist.
türkiye nin en karizmatik gitaristidir en azından, en başarılısı olmasa da.
antipatik gitarist.
vokal yapmasa daha çok seviceğim gitaristtir.
burger king GT de volkswagen polo ile yarışan gitarist. ilk yarışta 4. olmuştu sanırsam.
efsaneye göre ismail yk'nın allah belanı versin adlı parçasının solosunu atmıştır.

(bkz: yok artık)
pentagram'da nasıl solo gitarist olduğuna anlam veremediğim müzisyendir. allah rızası için biri şu wah pedalını bu adamın önünden alsın! teknik yok, 2 aylık gitar eğitimi alsam onun seviyrsine yetişirim şerefsizim, bu kadarda iddalıyım! solo falan atamaz, atmaya çalışır ayrıca!
son şebnem ferah klibinde performansına hayran bırakmıştır.
rockstardır. gitarla bütünleşir resmen çalarken. ayrıca dün akşam acun ılıcalı yerine o koltukta oturması gereken adamdır.
hiç bir zaman süper bir gitarist olduğunu iddia etmemiş rahat ve sempatik bir adamdır ayrıca. en iyisi olmayabilir, fakat öyle olduğunu da dile getirmemiştir hiç bir zaman. kötü bir gitarist olduğunu söylemek ise for the one unchanging'in sololarına haksızlık olacaktır.
şarkı söylemediği sürece sevilebilir rocker.. ama şarkı söylemeye başladımı arkanıza bakmadan kaçın.

(bkz: metoboy)
dün akşamki şebnem ferah samsun konserinde 3 metre mesafeden "metin hopp pena lan " diye bağırmamıza ragmen pekte diklememiş iyi ve birazda dötü kalkık çalgıcı parçası. gitaristliğine lafımız yok ayrı dava ,3 aylık egitimle o tekniğe sahip olamayı hayal eden arkadaşlar 1 senede malmsteen yemin ediyorum 2 seneye steve vai olurlar .

(bkz: #4320946)
(bkz: hayal kurmak güzeldir)
(bkz: bokunu çıkarma)
antalya konserindeki şeker tavırlarıyla (her zaman ki gibi) sempati toplayan mükemmel insan. Gitar çalışı da cabası..