1. 1.
  abd düşmanı!, sözde ulusalcı metin feyzioğlu'nun abd büyükelçisi ricciardone ile görüşmesidir. gazetelerde haberi çıkmadan önce baro'nun sitesinden bu görüşmeyi gizlemişlerdi. iş ayyuka çıkınca mecbur kalıp yayınladılar. doğu perinçek, kemal kılıçdaroğlu gibilerin aslında ne kadar abd düşmanı olduğunun en büyük kanıtıdır.

  http://haber.stargazete.c...t-ne-konustu/haber-789677
  3 -6 ... silverring
 2. 2.
  dış mihraklar üzerinden polimik yaratma çabası ve olan her boku yurt dışına bağlamak "düşünce tembelliği"dir ! bir ülkenin siyasi yöneticileri yada barosu vs abd ile görüşür, rusya ile de görüşür.
  mesele şudur, bu bürokratik temasların ülke menfaatine mi ? yoksa değil mi ? nasıl bir politik olgu ortaya çıkacaktır ?
  ve sonuçları sonrasın da sorumlu kim ? dış mihrak mı ? yoksa sizin yürüdüğünüz yol mu ?...bunlar incelenme den abd ile metin feyzi oğlu görüştü, feyzi oğlu dış mihrak, ülke düşmanı demek düpe düz geri zekalı olduğunu ilan etmektir !

  not : metin feyzioğlu kendi ülkesin de bir büyük elçi ile görüşmüş, tayip başbakan olmadan abd'ye gitti... !
  3 -4 ... congolos
 3. 3.
  akepe ve yandaş medya tarafından başlatılan, adli yıl açılış konuşmasında hükümete ayarın kralını veren metin Fevzioğlu'nu karalama kampanyasından başka bi şey değildir.

  http://www.istanbulbarosu...mp;SubCatID=1&ID=8494
  2 -2 ... aspekli
 4. 4.
  cumhurbaşkanı olacağından. yakışır ayrıca.
  2 -2 ... teflon
 5. 5.
  Ergenekon'un yıllarca Gladio olarak NATOya hizmet ettiğini düşünürsek garip karşılanmaması gereken olaydır. Bu Ergen çocuklar Gladio'ların NATO ülkelerinde tasviyesinden sonra yaşadıkları hayal kırıklığı ile Rusyaya falan yaklaşmışlar ama eski patronlarından gelecek en ufak sinyalde tekrar hizmetlerine kaldıkları yerden devam edeceklerini de her fırsatta göstermişlerdir. Feyzioğlu euro ya kulum.

  edit: hukuxal.
  2 -3 ... daedalus
 6. 6.
  amerikadan emir üstüne emir alıp onların projelerine eşbaşkanlığı yapanlara koymuş olan görüşmedir. sana beyzbol sopası gösterildi de iki laf edebildin mi adama...

  bi taraftan amerikayla halvete girerler sonra da başkasına abd elçisiyle iki dakika görüşme yaptı diye laf atarlar. bunlarda sike sürülcek akıl yok azizim.
  1 -1 ... narsist prens
 7. 7.
  bildiğimiz şakirt oyunları. gladio falan diye rasim ozan kütahyalı tipi söylemler de başlamış.

  ne konuştu bilemem, adamı sevdiğimi de söyleyemem ama her konuşan anlaşma yapıyor olamaz herhalde. gizli saklı bir görüşmeymiş gibi davranılması da enteresan. arkadaşı chp'nin başında görür müyüz bilmiyorum. ama hükümette görmek istiyorsak bazıları gibi abd'ye gidip ağa babalarından icazet almalıdır.
  1 -1 ... fistandantilus
 8. 8.
  o değilde kapağın allahını tayyibe taktıydı geçen genelde bu tür olaylardan sonra şahkulları otomatikman taarruza başlarlar padişaha muhalefet edene bu da böyle vaka-i adiye.
  1 -1 ... vigilante8
 9. 9.
  güya islamcı olup islam'ı tüm dünyaya terörizm olarak tanıtan,kendi çıkarları için müslümanları katleden,kadınlara,çocuklara tecavüz eden abd ve zihniyetinin yancılarının "ulusalcı olup amerikancı olan istemiyoruz" diye yaptığı haber.

  haberi ortaya koyana bakıyorsunuz.yırtık dondan fırlayıp star gazetisi tmsf'den alan cemaatçi güruh.

  lan oğlum büyükelçi dediğin adamla görüşüyorsan amerikancı mı oluyorsun?büyükelçi lan bu.abd ye karşı görüşlerini de onu çağırıp söylersin.onla konuşursun.sonuçta metin feyzioğlu hukukçu.gidip cia başkanıyla mı görüşsün ne yapsın?

  bir de neymiş görüşme gizli yapılmışmış.lan koskoca büyükelçi niye gizli görüşme yapsın baro başkanıyla?dünyayı ele geçirme planı mı yapıyorlar kafa kafaya verip?

  geçen gün,hükümete giydirince metin feyzioğlu anlaşılan hükümetin iş adamı yapıp,zengin yaptığı komikler yine karalama kampanyası uğraşına girmişler.
  -2 ... bugun variz yarin yokuz
 10. 10.
  safi rüzgar sözde vatansever vatan satan tiplerden biridir. bunlar iktidar olmak için vatanı satarlar.
  2 ... sefil baba turbedari