1. 1.
  dikkatli bakıldığında görülen durum. evet gözaltına alınması doğru değil ama söylediklerine bir bakalım:

  “kim rusya’ya döndüyse iktidardan gitti. adnan menderes randevu aldı, ihtilal oldu. süleyman demirel aynı şekilde yaptığında ihtilal oldu. bakalım darısı kimin başına"

  burada hem darbe çağrısı hem de koyu amerikancılık var. şimdi sen muhalifsin, sevilen sanatçısın diye bunları çıkıp söyleyince aferin alamazsın.

  ayrıca bunları söyleyerek gerçek muhaliflere gol atıyorsun.

  ayrıca ünlü ve yetenekli sanatçıların sürekli muhalif olma ve topluma akil kişilik yapma kaygısı çok yersiz olmaya başladı. çünkü zannettikleri gibi o donanım kendilerinde yok. bunu sağ sol gözetmeksizin söylüyorum, çünkü tersinden de iktidara yakın sanatçılar aynını yapıyor.
  5 -7 ... kompetan
 2. 2.
  metin akpinar rolunu gayet guzel oynadi cumhur baskanini milletin gozunde dahada buyuttu cunku ona mazlum kisi algısıni verdi.
  1 -1 ... inflamesz
 3. 3.
  Seçim Arefe'sinde butür çıkışlar Akp ye yarıyor.belkide maksatlı yapıyorlardır sanatçılar..
  3 ... kalahari 1
 4. 4.
  Ben resme şöyle bakıyorum. Metin akpınar beyefendinin ne söylediği benim için önemli değildir. Metin beyin en azından bu beye duymak istemediği bir şeyler söylemiş olması önemlidir. Çünkü hayatta bir şeyin ilki zordur.
  1 -1 ... gokdelende kapici
 5. 5.
  şu ''seçim öncesi akp ye yarıyor'' cular bir siktirin gidin lütfen, sanki akp ye oy verenlerde beyin varmışta, vicdan, vatan sevgisi, akıl varmışta metin akpınar gibiler yüzünden akp ye oy vermekten caymıyorlarmış gibi konuşmayın.
  2 -2 ... dergah sovalyeleri
 6. 6.
  masumunu falan bilmem de, bir oturmaya 1 büyük rakıyı pek zarif bir biçimde bitirebildiği efsanesi ile, müzmin kemalist akşamcıların ve cihangir solcularının gönlüne taht kurmuştur kendileri.
  1 -2 ... kiss kiss bang bang