bugün

manga'nın gemi farkıyla önde olduğu karşılaşmadır.
Muhabir : Zidane, fenerbahçeyi tanıyor musun, Türkiye' den?
Zidane : Hayır tanımıyorum, galatasaray' da mı oynuyor? *
manganın haberinin olmadığı karşılaştırma tıpkı metallicanın haberinin olmadığı gibi.
(bkz: gereksiz)
(bkz: zavallıca)
saçma bir kıyaslama. iki grubun müzik tarzları ve bulunduğu dönemler çok farklı.
manga reis alır.
(bkz: abi metallica diye bir grup buldum çok iyiler)
(bkz: manga ne lan)
metallica da manga da pofff gruplar.
edit: istediğiniz kadar eksileyin liseliler gayet iki grubuda canlı izleme fırsatım oldu manga bass solo berbat elektro atamıyor bile. metallica piyasa müziği yapar oldu artık .
ikiside iyidir iyidir.
(bkz: üryan geldim)
(bkz: nothing else matters)
(bkz: allah seni de güldürsün)
ikisi de büyük hayran kitlelerine sahip gruplardır, manganın eurovision sayesinde yavaş yavaş dünyaya açılıyo oluşu da vardır bunun içinde.
(bkz: ebenin vs amı)
'yha qhanqa metallica süfpeerr yhaa'

çıngıraklı yılanla, parfüm şişesini karşılaştırmak kadar saçma olandır.
(#12618336)'de olduğu gibi manga'nın türkiye'nin en iyi grubu olduğunu iddia eden insanların olduğu sözlükte metallica'nın başlıkta geçmesi bile saygısızlıktır.
gidip bi for whom the bell tolls dinleyeyim de kendime geleyim.
kıyaslamak saygısızlıktır, hayır yanlış anlamayın, metallica'ya da saygısızlıktır lakin öncelikle müziğe saygısızlıktır.
(#12618625) de olduğu gibi anlama sorunlusunun olduğu bir başlıkta ben neyi anlatıyorum dediğim olaydır.
ulan sikecem ya valla sikecem. ne bu arkadaş. adam taşağına bir başlık açıyor millet yine oldurmuş yok saygısızlık yok bilmem ne. tamam lan tamam müzikten çok iyi anlıyorsunuz, en iyi sizsiniz ayrıca metallica da dünyanın en iyi grubu. rahatladınız mı ya rahatladınız mı? ne kadar çok kendi zevklerini başkalarına bildirme ihtiyacı hisseden insan var yav.
(bkz: cliff in kemiklerinin sızlaması)
dikkat ettiyseniz her iki grup da 'm' harfi ile başlayıp 'a' harfi ile bitiyor. ben başka bir alaka göremedim. iki farklı müzik sonuçta.
güncel Önemli Başlıklar