bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Metallicanın resmen itibar kaybettiği bir geceydi.Bu kadar şebeklik görülmemiştir.Sen git yıllarca mtv ye küfret sonrada ticari kaygıdan dolayı git mtvde programa katıl.Snopp dogg denen hiphopçu bir sad but truesöylediki nefretim 10 kat arttı.Allahtan bir limp bizkit vardıda sanitarium ile kulaklarımızın pasını sildi
    3 -3 ... berbay
  2. 2.
    avril lavigne isimli hanım kızımız fuel parçasını canlı performansla canlandırmıştır lars ta ayaklarını vurarak başıyla garip hareketler yaparak ritm tutmuştur.o an tüm metallica üyelerinin ölmelerini dilemiştim daha da gözümde ufalmamaları için.sum41,limp bizkit vb... balon gruplar tarafından çizilmiştir metallica efsanesi mtv denen ucubelik şovunda.
    1 ... disco inferno
  3. 3.
    Gerçek Metallica hayranlarını hüngür hüngür ağlatan organizasyon .
    ... gerko
  4. 4.
    korn gibi muthis efsane super harikulade enstruman kullanimina sahip grubun,one'i calmaya calisip solo kismina gelince sarkiyi bitirdikleri program.extra super calip insanlari fazla hazdan oldurmemek icin calmamislardir sanirim.
    2 -1 ... a fine day to exit
  5. 5.
    korn denen enstrümanlara hakimiyet konusunda vasat ötesi olan grubun one'ın ağzına sıçtığı organizasyondur ayrıca .

(bkz: popkorn)
    1 ... gerko
  6. 6.
    metallica sahneye gelene kadar sum41 izledigimiz ve "bu veletlerin ne isi burda?" tepkisini verdigimiz,bir nevi ustaya saygi gecesi.staindin nothing else matters ve grubu sevmememe ragmen kornun one coverlari iyiydi gercekten.ozellikle korn bateristi hakkaten asmis.lars ulrich e dikkat edin one in bateri riflerinde,saygi duydum..
    ... glosoli
  7. 7.
    sum 41'in rezil for whom the bell tolls performansı ile başlayan programdır. solist zaten tipten kaybediyordu diyeceğim ama okuduğum kadarıyla * arkadaş avril lavigne'nin nişanlısıymış.
    ... altan
  8. 8.
    ''mtv'yi s*keyim! hiçbir zaman klip çekmeyeceğiz! hiçbir zaman mtv'ye çıkmayacağız!'' diyen james hetfield'ın korn gibi limp bizkit gibi avril lavigne gibi hatta snopp dog gibi kepazelerin önünde zevkten dört köşe alkışlarla seyrettiği katıldığı organizasyondur.
    1 ... gerko
  9. 9.
    bir insan kendini en çok ne kadar rezil edebilir? sorusunun yanıtıdır.
    1 ... gerko
  10. 10.
    sum 41 ın şarkıların hakkını verdiği, limp bizkit in sanitarium a kendinden birşeyler kattığı program. bunun dışında korn un one coverında arkada gösterilen orijinal klipte ilk solo girdiğinde korn un şarkıyı bitirmiş olması bir rezaletti. avril lavigne in berbat ötesi fuel coverı ve snoop dog un tanımlayamadığım performansıyla kusturan gece. metallicanın yerinde olsam snoop dogg sırasında salonu terk ederdim.

p.s.: ismini hatırlayamadığım bir adamın gelip lars ulrich ve james hetfield ı taklit etmesi fena değildi
    ... avedis