bugün

kolpa adamdır, üzerine konuşulamayacak adamdır ayrıca .*

edit: zamanında buralar doluydu be, benim entari 6. sırada falan idi .. hayat işte ölen gidiyor ..
akıllı adamdır. konser saatine kadarki zamanını verebileceği daha kıymetl bişey olmayan kişidir. kitap okumayanlara inat her alanda kitap okuyan insandır.
yandaki etekli gotik hatunu kesmektedir. kimse çakmasın diye elinde kitap tutmaktadır.
yanındaki sevgilileri rahatsız etmiş adamdır.*
kitabın okunacağı yer vardır okunmayacağı yer vardır, eğlence amaçlı gidilmiş , izdiham oluşacağı belli, çıkan kargaşadan romana yahut şiire yoğunlaşılmayacak yerler vardır. şair çok güzel bir şiir yazmıştır alır seni başka diyarlara götürür fakat konser ortamın da buralara gidemezsin arkadaş, yazılanı anlamazsın yahut yanlış anlarsın, bu sebebten ötürü boş adamdır görüntü adamıdır . bak eğlencene .
yandaki gotik etekli hatundan bihaber olan adamdır. gotik etekli hatun "dur bakayım şurda seni çekermiş gibi yapayım da adam çakmasın" denerek kolundan tutulup oraya konu mankeni olarak konmuştur.
yanındaki gotik etekli hatunun bacaklarını kesebilmek için kitabı paravan olarak kullanan adamdır kendisi.***
metallica fanı değildir.
ozellikle James Hetfield'i tav etmek icin, konser alanina gonderilmis, rakip gruplarin adamlarindan birisidir.
konsere gelen miniklerden birinin velisi olan adamdır. sen şurda konserini izlede oğul benimde canım sıkılmasın arkada kitapla takılayım demiştir.
(bkz: deşifre olmak)

şaka lan şaka ben tam o saatlerde saha içinde ezilme tehlikesi geçirmekteydim.*
gotik bir kızı konu mankeni haline getirebilecek yegâne adamlardandır.*
megadeth'in veya iron maiden'ın parayla tutarak oraya yolladığı adamdır. amacı konser veren grubun sinirini bozmaktır.
normal şartlarda ali sami yen'in çimlerinde uzanmak gibi şansı olmadığından, madem konser var ve çimli alanda takılabiliyoruz , gideyimde bari kitap okuyayım demiş olabilir. maksat hem dikkat cekmek hemde herseferinde sadece lig tv den görebilidiği cimleri bizzat görmek veya üstüne serilip yatmak , çimlerle sevişmek.
kahverengi corap giymis adamdir. islanmasa bari.
(bkz: askim coraplarin da islandi mi)
arkadaşlarını zoruyla konsere gelmiş entellektüeldir kendileri. olmadı kız tavlama klavuzuna son kez göz atıp konserden gotik kız kaldırma peşinde de olabilir.
türk olma ihtimali oldukça düşük olan kişidir. zira normal zamanda bile kitap okumayan bir toplumdan birisinin en ufak bir boş zamanında bu konser de dahil olmak üzere böyle bir davranış sergilemesi imkansızdır. o sebepten yabancı olma olasılığı hatta belki haberci olma olasılığı olan insandır.
uyuma işlemiyle aktiviteyi sonlandıracak kişidir.
insan şekline girmiş bir kurt olma ihtimali yüksektir.

(bkz: kitap kurdu)
servet çetin'in, yattığı yere sümkürmüş olma ihtimalini düşünmeyen adamdır. neden harkes ayakta bir düşün be abicim. ayrıca, lars ulrich'in bagetini alnının çatına yerleştireceği adamdır. ne okuduğunu da merak etmiyor değilim.
vallaha gördüm billaha gördüm.. ama kadındı.. bildiğin geldi ablam aldı birasını oturdu kitabını açtı okudu.. ön grup var mıymış yok muymuş iplemedi bile.. metallica çıktığında bakmadım ama o sırada hell yeah!! modundaydım..