1. 1.
  ba$lık pek afili olmadı da idare et, $udur malumunuz bu yaz metallica üçüncü kez ülkemize gelecek, ali sami yen'i yıkacaktır. buraya kadar çok ho$ hiç bir sorun yok ama yurdumuzda metallica dinleyen henuz ergen olmu$ ya da olmaya yakın bi' ton genç olduğudan olu$acak diyaloglar sorun te$kil ediyor.

  $imdi lütfen bi iki ay dikkat edin aziz balıkesirliler, bu abi metallica ne büyük yeaa adamları üstel olarak artı$ gösterecek, yava$ yava$ metallica t-shirtleri görmeye ba$layacağız bu genç guruh yüzünden.

  i$te anlatmaya çalı$tıgımız bu çoğu belki de ilk defa metallica adını duyacak olan ortam gençlerimiz abie yüz ytl olsa veririm metallica bu yeaa ya$am tarzı abie metal müzik benim için benzeri cümleler ile kafalarına balyoz yemeyi hak edecekler.

  demem odur ki metallica dinleyelim dinletelim de böyle olaylara girmeyelim be canlar, öptüm yanacıklardan.
  2 -1 ... ucuzkenar ucgen
 2. 2.
  önceden metallica dinleyen, hayranı olan insanların da özenti ve piyasa genci damgası yiyecektiir. popüler takılan gençlikle birlikte ben 6 yaşımdan beri metallica dinliyorum ulan diyenlerin sayısı artacaktır. ama konserden bir kaç ay sonra geçer. nerden mi biliyorum; (bkz: hayko cepkin)
  2 ... exelance
 3. 3.
  konsere pentagram ön grup olarak çıkacakmış. Güven erkin erkal "merak ediyorum pentagramın sahneye çıkışındaki sesle kendilerininkini kıyaslayacaklar mı metalicalılar. çünkü aynı etki olacaktır seyircide" dedi geçenlerde. yani "pentagram dinleyen insan sayısı" ile kıyaslama yapmak da lazım.
  ... risorder pejmurder
 4. 4.
  uygun ı$ık ve oksijen altında mayoz bölünme yapabilen 14-18 ya$ arası terliksi amipler.
  5 -2 ... ucuzkenar ucgen
 5. 5.
  türkiye'de milyonlara varmış olmasa da, her biri aktif birer konser izleyicisi olduğundan, ali sami yen'i doldurmaya yetecektir var olan dinleyici sayısı.
  ... wakabayashi genzo
 6. 6.
  zamanla eriyen sayıdır. malum küresel ısınma metalide eritiyor.*
  1 -2 ... butun sifatlari tamlarim
 7. 7.
  10-50 yaş arası gayet normal insanlar. *
  ... eternal moonlight of autumn
 8. 8.
  oldukça kalabalık bir kitleyi ifade eder.metal müzikle dünya da işi olmayacak, akla hayale gelmedik tipler, misal fantaazi! müzik, gülben ergen, demet akalın dinleyen tiplerden , arabeskci gençlere kadar metallica'yı bilmeyen en azından winamp'ında telefonunda, mp3 palerın da nothing else matters , unforgiven olmayan yoktur.O sebeple o gün stadda her çeşit insanı görmek mümkün olacaktır kırkını devirmiş ak saçlı abilerden, 17'lik civciv sarısı saçlı raybanli tikky kıza, kaportacı mehmet'den, bilgisayar muhendisi cenk'e, türbanlı kız ayşe'e envai çeşit meşrepte insan olacaktır.Eskiden kızardım buna ulan biz yıllarımızı verdik elalim zıbıdısı çıkıyor bende metallica fanıyım diyor diye ama artık anlıyorum ki Metallica'nın sihri tamda burada yatıyor, adamlar evrensel müzik yapıyorlar herkes kendinden birşeyler buluyor bu melodilerde.
  2 -1 ... abi bana yerversene
 9. 9.
  bir de sadece metallica dinleyen elemanlar vardır bunların üst modeli.

  adama soruyorsun:

  + ee başka hangi gruplar dinlersin?
  - ben sadece metallica dinlerim.
  + o zaman ben uzaklaşayım yavaştan...
  -1 ... ewentry