1. 1.
  bugün sokakta görüp arkada$larla birle$ip dövdüğümüz adamlar topluluğu. sen gelip iki unforgiven dinleyip abi metallica'da çok yalan yæææ çok bozuldular abi nerede o and justice for all günleri bık bık bık dersen dayağı hak edersin benim demem odur. metallica dediğin $ukela adamlar senin ya$ın kadar elbüm çıkartmı$lar lan, ne demek çok bozuldular, $imdi aybettin i$te.

  ha bi' de pink floyd'un müziği çok yava$ abie hiç zevk almıyorum bana daha sert $eyler ver adamı da var ama bu konumuz değil, evet.
  2 -5 ... ucuzkenar ucgen
 2. 2.
  bunu diyen adamların bir çogu korn, linkin park, limp bizkit, him, tokio hotel dinler ve metal müzikte kendilerini aşmış görürler. boş ve kuru laf adamlarıdır. dinledikleri dandik grupların bir albümde kullandıığı riffleri soloları metallica tek bir şarkıda kullanır. ama onlar yinede bok atma sevdasındadırlar. konserde de en ön sıralardan yer alcaklarına eminim, maksat piyasa yapmak farklı olmaktır. (bkz: boş işler bunlar evladım)
  1 ... exelance
 3. 3.
  bunlar hatta o ibne kılıklı basçıyı da sevmez. kirk ün solo atamadığına inanır. james in bu yaşla sakalla tibete gitmesi gerektiğine inanır. yeni beste diye çaldıkları şeyin offspring coverı olduğuna inanmak ister beste olduğuna değil.
  (bkz: dave is god)
  2 ... god hates us all
 4. 4.
  (bkz: nerde o eski ramazanlar)*
  ... yav napcan adimi
 5. 5.
  iron maiden'ın da yaşlandığını ve artık bittiğini iddia ederler. herkesin beğendiği, popülere bok atarak farklılaştığını zannederler genellikle. ve fakat bunu yapanların sayısı o kadar çok artmıştır ki, farklılaşma denilen şey sıradanlaşmıştır.
  ... wakabayashi genzo
 6. 6.
  gruba karı vokal alıp, şarkılara klavye solo da eklerlerse şahmeran olurlar.
  2 ... chazsmyr dhuunyl
 7. 7.
  (bkz: metallica nın sahneye dansöz çıkarması)
  1 ... chazsmyr dhuunyl
 8. 8.
  evet bunların bir versiyonu da ben çok pis death metalciyim versiyonudur.görürseniz kaçın kurtarın kendinizi,hiç çekilmiyorlar çünkü.

  -ya olm piyasa oldu adamlar,şarkıları da boktan bik bik bik.

  görsen sanki james'in sünnet düğününde göbek atmışlığı var sanarsın,bir götün irtifası bu kadar yüksek olamaz.bana değil bi metallica şarkısı 675324312 saat boyunca solo atsan yaranaman o laftan sonra,sevmiyorum seni! sevimsiz şey!

  edit : metallica'nın da toplasan en fazla 2 3 albümünü anca dinlemişimdir ama iki tane beste yapıp kendini mozart sanan adamlara da kıl oluyorum arkadaş.bende.
  1 ... shadowkiss
 9. 9.
  (bkz: abi seneye rock n coke a nirvana geliyormu$)
  1 -2 ... ucuzkenar ucgen
 10. 10.
  metallica dinlerken, "bu ne böğürtü? bu ne cızırtı? plak bozuldu galiba!" diyen adam.**
  1 ... sonkuzu