1. 1.
  metalcilerin için asla sorun olmayan farklılaşma durumudur. ancak sağ da sol da haykırarak 'biz sizden farklıyız işte. biz herkesden farklıyız anlıyor musunuz? bla bla bla' şeklinde her ortamda bunu dile getiren metalci dostlarımız farketmiyorlar ki hepsininin aynı şekilde farklılaştıklarını.

  yani bir metalci hayal ettiğimiz zaman kafamızda çoğumuz da aynı şeyler peydah olacaktır. uzun saç, kulaklar komple küpe, herşey siyah, bileklikler, dar pantalonlar, yaz aylarında da giyilen botlar, converseler, cartlar curtlar.

  asıl hiçbir zaman giyim, kuşam, takı, toka olmamalı farklılaşma durumunda, fark düşünce yapısında ortaya çıkmalıdır. insalardan farklı olduğunu düşüncelerinle, konuşmalarıla yaratacaksın diye düşünmekteyim azizim.

  not : bende metal dinliyorum.
  not2 : power metal rulezzz.
  5 ... adamin gol diyo
 2. 2.
  sonucta metalciler bir tarzın içerisindediler ve bu tarzın gerekliliklerini yerine getirmelidirler. istedikleri kadar farklılaşmaya çalışsınlar yine de bu tarzın gereklerini bırakamazlar en fazla yeni çıkan aletleri denerler , yeni çıkan takıları veya kıyafetleri denerler ama genel görünüş hep aynıdır.
  1 ... biglefthander