bugün

Daha onceden baska seyler dinleyipte sonradan metale gecmek isteyenlere tavsiyelerdir.
Evet bugun mahallede orhan abiden duyduguma gore metalci hatunlar erkeklere karsi cok sicakkanli ve yakin oluyormus bu yuzden bende metalci olmaya karar verdim, yarin gidip metallica tshirtu de alicam, sonra bakirkoy sahilinde o tshirtle gezecegim, orhan abinin dedigine gore kesin bir kiz bulurmusum, bazi sarkilarini da indirdim metallica nin en guzelide nothing else matters, unforgiven ve enter sandman.
Kesinlikle siyah t-shirt/pantolon, siyah göz kalemi ve piercing ile bir yere varılamayacağını bilmelidir. Metal müzik kültürünü geliştirmeli, grupları, onların müziklerini, tarzlarını bilmelidr. Yani dışardan "metooaaalciyiğeeem" diye bağırmasa iyi olur. Bence.
kulaklıkla müzik dinlerken sesi sonuna kadar açma. yoksa tinnitus hastalığına çok kolay yakalanabilirsin. *
1) sadece metal dinleme diğer müzik türlerini de tanı. sevmesen de arada kulak ver.
2) istediğin gibi giyin , bu senin hakkındır fakat şekilciliğe kaçma.
3) metal müziğin alt türlerini birbirinden ayırabilecek kadar bil.
4) bu ne biçim müzik ? sen satanist misin ? diye saçma sorular soranları öldürme, sabrı öğren, zira cinayetin cezası bir hayli fazla.
olum onun modası geçti başka tarz bul.
sakın olma kuru teneke gürültüsünden başka birşey yok.
ben metalciyim tarzı şeyler yazmayın sözlüklere.
sonu var. öyle 45 yaşında hala metalci olanlarda doğuştan karizma oluyor. eninde sonunda bırakacaksan bence hiç girme.
siyah t-shirt üstüne siyah deri mont giyin.
giysi ve üslup olarak özenti olma, kendi tarzını oluştur.
Ufuk ve Ercan zamanında gereken cevabı vermiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=q5a94VKfM28
metal dinleme.
20 yaşına kadar siyah t-shirt giy sonra giyme sadece metal dinle.
diğer müziklere bok atma.
"abi ben poptan artık sıkıldım metalci olacam ben yeaa." diyerek böyle bir karar verdiysen hiç uğraşma, git kendine bir çay koy.
rock n roll senin kardeşindir unutma.
eskilerden başla, yenilerde bir bok yok.
Hurdacılardan uzak durun.
metalci olma, metal müzik dinle. diğer müziklere kulp bularak, en iyi gruplara bok atarak en metalci benim tribine girme . neyi seviyorsan onu dinle. bir kategoriye dahil olmak zorunda değilsin.
özenti olma. gerçekten seviyorsan dinle.
metallica'yı iyi bil tanı, sakın yermeye çalışma.
öncelikle metalci diye bir kavram yoktur. dost arkadaş sohbetlerine ''ben metalciyim'' diye lafa girersen inanılmaz antipatik olursun bunu unutma. heavy metal' i gerçekten seviyorsan dinle, asla üzerine bir imaj olarak yapıştırmaya çalışma çünkü zaten durmaz. niyetin sadece karı kız ortamı yapmaksa asla bu işe bulaşma madara olursun, çunku bu muzik stilini takip eden kızlar diğerlerinden bir tık daha akıllı olurlar ve çok guzel adam bozarlar bunu unutma. dinlediğin şeylerin sözlerini az da olsa anlamaya çalış, biraz araştır. zamanla ; araştırmak, heavy metalin özünde olan hayata karşı dik duruş ve icra ettiğin yada dinlediğin müziğin sana verdiği gücün faydalarını görmeye başlayacaksın, işte o dönemde şekilsellikten kurtulup beğendiğin müziği sadece zihninde taşayacaksın. işte o zaman belki bir ''rocker'' olursun.

Dur... çenendeki o küpeyi çıkar öyle git, o ne lan..
mıknatıstan uzak dur.
kulaklıkla yüksek ses müzik dinleme. Bir süre sonra normal sesleri duyamaz hale gelirsin.
demir eksikliği bulunması.
trash metalle başlayın, slayer, iron maiden, black sabbath, ac dc, megadeth, Guns N' Roses, metallica gibi grupların bütün albümlerini dinleyin,
hardcore, death, blackmetal, grindcore, doom, power metal, speed metal gibi alt kolları thrash metal dinlemeden seçmeyin.
güncel Önemli Başlıklar