1. 1.
  her konser dvdsinde en az bir kez görülen kadındır. 80'lerde sayıları daha fazlaymış tabi ama günümüzde de hatrı sayılır bir kitle var böyle.
  "dur konsere giderken içime sütyen giymeyim de bi kamera falan görürsem açıveririm. böylece dvdnin metal konserlerinde gogsunu acan kadinı olurum ne zekiyim değil mi?" şeklinde iç geçirmelere sahip midir bilemem ama eğer sahipse izleyenlerin; "ooovv adamım karı memesini açtı hadi kafa sallayıp daha fazla içelim" diyeceğini zannetmesin canını yakarım. hayır adam sahnede violent revolution diye bağırıyor sen memeni açıyosun. memenle mi yapıcan devrimi? derler adama..

  aslında bence bir tane var bu kadından. her konsere gidiyor; "dur burada da açayım, aha dur biraz da şurda açayım" diye..

  burdan kendisine sesleniyorum : " lan bana bak yazın bi dolu konser var, gelip de buralarda açayım deme dayağı yersin. biz konser görüntülerinde senin sarkık, yağlı memeni görmek zorunda mıyız arkadaşım".

  böyle...
  7 -2 ... emptywords
 2. 2.
  1 kasim 1998 slayer istanbul konserinde böyle bir hadise yaşanmıştır. bir ablamız kendinden geçmiş ve konser alanında üstsüz geçti töreni düzenlemişti.
  1 ... kerameti kendinden menkul
 3. 3.
  Konser öncesi ve o an aldığı aşırı alkolle kadın kendini kaybetmeye başlar . Onun için kalabalığın bir önemi yoktur . O an orada sadece o ve konseri veren kişi vardır . Bu nedenle yukarıda bahsedilen olay gerçekleşir . Kadın göğsünü açar , başka bi yerini de açar . O an aklından neyini açmak geliyorsa utanmadan , düşünmeden açabilme potansiyeline sahiptir bu kadın . ***
  -1 ... storax
 4. 4.
  (bkz: metal konserinde başını açan kadın)
  ... supermario
 5. 5.
  olası bir tombul tombul memeler coverında rastlanabilitesi yüksek olan izlemesi güzel olay.
  1 ... eternal moonlight of autumn