1. 1.
  orkun ucar ve burak turna isimli iki yazarın yazdığı * roman. yeryer mantık hataları olmuştur *. akıcıdır okuyan türkse bünyede amerikan düşmanlığı oluşturabilir. sonuçta ülke rte ve abdullah gülün akıl almaz pazarlığı ile amerikalılardan kurtulur ruslara satılır yada bunun gibi bir şey...
  5 -1 ... zero95
 2. 2.
  gecen yil ulkemizde uzun sure en cok satanlar listesinde birinci sirada kalan,iki yazarin da iki ayri kitapla devam ettirdigi tirt politik kurgudur.
  1 -1 ... looser
 3. 3.
  raki masalarina meze olan "ne olacak bu memleketin hali" klisesini kendisi okuduktan ve ulkemde listebasi oldugu gercegini idrak ettikten sonra ciddi ciddi dusunmeme sebebiyet vermis olan kitabimsi.
  1 ... dramtatatam
 4. 4.
  2007 yilinda gerceklesen turkiye-abd savasini kurgulayan roman.
  3 ... alligator
 5. 5.
  birkaç sene öncesinde hayatında doğru dürüst kitap okumamış insanların okuyup pek bir beğendiği, saçmalıklarla dolu kurgusu, içeriği herşeyi çok kötü olan bir kitap.
  2 -4 ... ozz le grand
 6. 6.
  Türk ordusunu aciz durumda göstermek ve türkiye'de ABD düşmanlığını artırmak amacıyla yazıldığını düşündüğüm saçmalıklarla dolu kitaptır.
  2 ... ortouch
 7. 7.
  ütopik bir kitap olmasıyla fazla dikkate alınmaması gereken kitaptır ancak saptadığı güzel noktalar da vardır.şanlı ordumuz ne yazık ki deniz ve hava kuvvetleri bakımından dışarıya nazaran zayıftır,kara kuvvetleri ise olağan üstüdür o ayrı.konu güzel seçilmiş ancak işleniş ilerleyiş ve olayların bağlanma şekilleri vasattır.ben boş beleş adamım deniliyorsa okunmasında sakınca yoktur zira zaman kaybından başka bir şey değildir.
  2 -1 ... gazoz_kapagi
 8. 8.
  bu dandirik kitabı yazanlardan bir tanesini bu kitap çıkmadan 2 yıl önce benimle evlenir misin? yarışmasında görmüştüm..yanılmıyorum oydu..ben bilim kurgu yazarıyım demişti..ne gerizekalılar var derken adam birden değişik bir yerden ünlü oldu..ha hangisi miydi?beyaz saçlı olan değil de diğeri..
  2 ... kobrullah
 9. 9.
  türkiye de el altından ve yasal yollardan cokca satmıs kitaptır,ve olay kahramanları tamamen oricinıl isimleri ile kullanılmıstır.
  (bkz: rte)
  (bkz: george w bush)
  -1 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  (bkz: metal militia)
  ... gerko