bugün

Metal dinleyen insanları elestirenlerin götün de bir acı birakmasidir.
insan olmalarıdır.
Genelde cana yakın insanlardır ve her yaştan dinleyicisi vardır. Sanılanın aksine kedi kesmezler, hepsi alkolik değildir, ne olursa olsun metale bağlıdırlar. Metal gürültü değildir, bu müziği hisseden anlar ancak.
(bkz: la bu metalci size ne etti)
dedirtir.ayrıca müzik dinlerler cızırtı değil.
dio nun kemikleri sızlıyor...
Genelde ergen olmaları.
Rap Dinleyen Varsa Benren..
Tuhh Layfh.
Ay Pardon. Thug Life
genelde enselerine ve boyunlarına kadar dövmeli olmaları.
Müziği dinlerken parmaklarımızla bateri çalarmış gibi ritim tutmamız.
Metal dinlemeleri.
james hetfield bile metal müzikle bu kadar kız kaldırmamıştır. Rock severim ama metal çok gerizekalı bi nokta gibi gelmiştir hep. bu müzik lisede rap dinleyen abazanın üniversiteyi kazanınca evrim geçirmeye çalışmasıyla başlar ve genelde bu ibneler kızların en samimi arkadaşı olurlar. Genelde zararsız ama sinir bozucudurlar. Uzak durmak gerek vesselam.
am ustunde ceviz kirmak der susarim.
Koyu tonlar vazgeçilmezleridir, satanist olmasalar bile satan temalı eşyalar bulundurmayı severler.
okuyup eden insanlardır. metal dinleyenler derken özentilikten ziyade, metal müziğin ruhunu ve ideolojisinin bilincine vararak dinleyenlerden bahsediyorum. yaşam tarzı olarak görenlerden bahsediyorum. aynı şekilde rock müzik dinleyenleri de dahil ediyorum hatta. diğer müzikleri dinleyenler cahil demiyorum tabi ama metal dinleyenlerin daha farklı bir bilgeliği vardır. en azından ben hep onlara denk geldim. popüler olan bilgileri değil, kıyıda köşede kalmış bilgileri kovalama merakında olan insanlardır genelde. ve sohbet etmesi hoştur bu insanlarla. zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız genelde. bu tarz müzik dinleyen biri olarak, aynı müzik zevkine sahip çok insan tanıdım. genellemek ne kadar doğrudur bilemem ama benim tanıdıklarım böyle.
öyle genel özellikleri yok efendim. hepsi birbirinden farklı insan tiplemeleri. yukarda koyu tonlar demiş birisi ama yok öyle bi şey. mesela ben; sarı, mor, turuncu, yeşil ne renk bulsam giyerim.
Tüm insanlar gibi Elektriği iletebilirler.
siyah giyinmesi tahminen.
Ergen olmaları ve ergen kalmaları.
HÜmanisttirler.
kesinlikle kedi kesmiyoruz belki kesen de vardı ama metalci olduğu için degil.
ulan o kadar kötüyorum varki bu metalciler mi sikti sizi dedirten durum.
--spoiler--
genelleme yapmayin amk metal dinleyen her insan aynı mı olmak zorunda. ha bu arada metal dinleyerek hiç sevgili yapmadım
--spoiler--
metal dinlemeyen herkesin pop dinleyen koyunlar olduğunu zannetmeleri en belirgin özellikleridir. tripleri de cabası.
Metal yerine punk gruplarını tercih ettiğini söyleyebilirim.
gereksiz saç uzatma çabası
elektrogitar çalma isteği.
Siyah giyinirler.