1. 1.
    bayağı bozuktur tahminimce.
    1 -4 ... artist2021
  2. 2.
    psikoloji falciliktir; metal dinleyen neden falcilikla ugrassin?
    ... baftan
  3. 3.
    (bkz: melih bulu)
    2 ... rivialisaydin13
  4. 4.
    Psikolojisi değişebilir olsa da

Müzikten anlar, müzikten anlamaması mümkün değildir,

Arabesk, türkü, şiir, türkçe rap gibi kalitesiz ve müzikalitesi sıfır gürültülerden irrite olur,

Zekidir, üniversitede -muhtemelen sayısal- iyi bir bölüm ya okuyor, yada okumuştur,

Cooldur.
    5 -2 ... new kid on the block
  5. 5.
    Gaza gelmek isteyebilir, düşüncelerden uzaklaşmak isteyebilir veya sadece kaliteli bir kaç melodi duymak istiyordur.
    (bkz: iron maiden)
    (bkz: Opeth)
    2 ... jodalton
  6. 6.
    Aşırı derecede dengesiz ve sorunludur.
    -1 ... abuzer komurcu
  7. 7.
    Benim psikolojim harbiden bozuk. Böyle kafamın içinde elektro gitarlar, screamlar, brutaller falan fink atıyor. Arada gaza gelip komşunun zilini çalıp kaçıyorum sırf ibnelik olsun diye. Bir de bizim apartmanların duvarları ince, banyo yapanların sesi falan geliyor hobi olsun diye de onları dinlerim. Çok ayıp biliyorum ama bu da metalci psikolojisi.

Ha, sırf aksiyon olsun diye de tişörtle buz gibi havaya çıkar tir tir titrerim. Canım şu anda Marduk dinlemek çekti. Açayım da bi black metal coşayım olmayacak bu iş.

Ver oradan müziği şef.
    19 -1 ... queenn of darkness
  8. 8.
    Psikolojim gayet iyi ve müziği tamamen gaz için dinliyorum.
    Basit adamım nabalım.
    1 ... problem solver
  9. 9.
    Bu benim. Bir senedir depresyondayım ama çok küçük yaşlardan beri dinlediğimi düşünürsek, bozuk psikolojiyle nedensel bir ilişki kurmak doğru olmaz.
    ... flyingonthewall
  10. 10.
    rammstein'ı bile bir yere kadar anlıyorum ben de dinliyorum da (bkz: aborted) vs. dinleyen insan hakikaten akli dengesinden şüphe etsin.

müzik mi dinliyorlar şeytanla mı sikişiyorlar belli değil.
    1 ... ya aldatansin ya aldatilan