1. 1.
  Vücuttaki kas, yağ ve su oranının sağlıklı olması sonucudur. 25 yaşına girdiğim doğum günümde, metabolik yaşımın 12 olduğunu öğrendim ve buna sevindim. Ağırlık kaldırmıyorum; Spor salonuna gitmiyorum. Kas yapmayı sevmiyorum; ince olmayı seviuorum. Egzersizimi kendim yapıyorum; Ama sitedeki spor aletlenlerinde karşılaştığımız bir polis tavsiye edince öğrendim; Buradaki polis evinin spor salonu çok güzelmiş ve bize yakın olduğu için başlamayı düşünüyorum; Oraya gittik dün. Detaylı ölçüm yapıldı. Kilom 44.3 civarı çıktı, kas oranım iyi çıktı, hatta görevli "kas zayıf çıkar sanmıştım; Ama kas oranı da iyi." Dedi. Ama kilo almamı tavsiye etti. Yağ oranı 20'den ne kadar düşük çıkarsa o kadar iyi olurmuş, yağ oranım da düşük, 12-13 gibi bir rakam çıktı. O da güzel. Su oranı 63'e ne kadar yakın olursa o kadar iyi olurmuş; Benim 62,5 çıktı. Tam bir su aşığıyımdır zaten. En sevdiğim içecek, su. Bir de diyete, sağlıklı beslenmeye çok önem veriyorum. Dün doğum günüm olduğu için, annem pasta almamı istedi, ben de "Pasta yemem, doğum günümü bahane ederek diyetimi bozamam. Sadece senin için alırım; Ama kendim yemem." Dedim. Ve sadece annem için aldım; kendim yemedim. Çünkü bence sağlıklı beslenme kuralları, her zaman uygulanmalı. Doğum günü, bayram, kutlama, hiçbir şey diyeti aksatmaya değmez. No smoke, no alcohol, no sugar. Sağlıklı beslenme ve egzersiz forever.
  Bir de en önemlisi "su" forever.
  Doğadaki en mucizevi içecek: su.
  10 -41 ... hexa gram
 2. 2.
  menstrüasyonun çalışmadığını gösterir.hayra alamet değildir.
  4 -2 ... just call me alpha
 3. 3.
  Bu apladaki özgüvenin yarısı bende olsaydı elon musk la uzaya çıkardım be. Instagram gibi kullanıyor ya sözlüğü pes vallahi.
  26 -2 ... kale3112
 4. 4.
  Akıl yaşını söylemişler sana.
  18 -1 ... cay tozu
 5. 5.
  instagramda sandım bir an kendimi Allah affetsin.
  1 ... merbazrail
 6. 6.
  metabolik değil de zeka yaşı önemli zeka.
  11 ... flat head
 7. 7.
  E şimdi bundan bize ne? Hadi bu bilgiyi paylaştın diyelim, fotoğraflar ne alaka?

  Ben de kendimi tuhaf zannederdim.
  8 -2 ... queen of cookie
 8. 8.
  iyi de banane.
  1 ... egehansen
 9. 9.
  sima yaşın 40 olduktan sonra çok sevindirici değildir ablacım. 15 yaş yaşlı duruyorsun. geçmiş olsun.
  11 ... fanfan la tulipe
 10. 10.
  Bu boya çok bile çıkmıştır. hanımefendinin son paylaşımları sık sık gözüme çarpıyor.

  Kendisinin akıl sağlığını pek yerinde görmüyorum. Yeşil nisam benzeri bir olay yapacak potansiyeli var. Umarım böyle bir şey yapmazsın ablacım. ilgilenin sevin ve mümkün mertebe şefkat gösterin arkadaşa.
  6 -1 ... topuzlu karyola