bugün

Çok incedir. Bu mesajı veren adama, yatmaya geliyor diyenler var ahaha.

görsel
Sol kolunda yer alan aslan dövmesi ile çok derin ve anlamlı bir mesajdır.
Mesut'u yabancı futbolcularla kıyaslayan var. Adam doğuştan fanatik fenerbahçeli. Ortalığı silkelemeye geldiğini biliyorsunuz. Sinirden kudurup sabah akşam entry girmeniz de bunu gösterir nitelikte. Bu çok açık bir şey.
Mesut bi sikim yapamayacak. Bu ülke mesuttan daha klas daha yetenekli ne yıldızlar gördü. mesut onlar kadar klas değil. Abartılmış. Gs ye de gelse böyle bu. Kuşlar bunu anlamış olmalı ki böyle saçma sapan gorsellerle avunuyor.

Olm sizin kadronuza messi bile gelse ne yapar eder mundar edersiniz aq. Sezon sonu karbonat kaçtığında buralarda olun. Fena taşsak geçeceğiz
Sikmiş resmen.
neresi ince olm kapkalın mesaj, bi ağzıyla söylemediği kalmış.
Roberto Carlos'tan sonra ülkeye gelen en büyük futbolcu için "mesut'tan daha yetenekli adamlar geldi" diyenler var. Bu adam dünyadaki tüm kupalarda ve liglerde asist kralı olmuş dünyadaki tek futbolcu. Kaldı ki son 10 yılın dünyadaki en iyi 10 numarası. Arsenal taraftarlarının "Zidane'dan daha büyük" bestesi var kendisi için. Morinho dünyanın en iyi 10 numarası dedi daha birkaç gün önce. Real madrid'de nirvanayı gördü adam. Ama daha yetenekli adamlar gelmişmiş. Ha mesela kariyeri mesut kadar olmasa da daha yetenekli olarak alex'i sayabiliriz ama başkası yok. Bir de aynı yaşta Türkiye'ye gelen hagi'yi sayabiliriz. Gerçi Real madrid'in yedeği olan hagi ile, real madrid'de dünyaya damga vurmuş adamın yeteneğini kıyaslamak da biraz saçma olur herhalde.
--spoiler--

bu ülke mesuttan daha klas daha yetenekli ne yıldızlar gördü.

--spoiler--

iki tanesi sayılsa mesela bunlardan. kimdi bu daha yetenekli ve daha klas adamlar ? vallahi bak merak ettim başka sebebi yok. hangi yıllar arasında kış uykusuna yatıp da bu isimleri kaçırmışız dizlerimi döveyim ondan soruyorum..
mesut'dan daha yetenekli diye kasteddikleri barış özbek, ayhan, lincoln, elano çöpleri sanırım.
türk milli takımın kutsal formasını giymedi reddetmiş bir gereksizin verdiği mesaj.

o forma kutsaldır nasip olmaz herkese mesudum.

şikeci koyunları kafalayabilirsin ama türk insanını kandıramazssın.
Yıllar öncesinde real madrid formasiyla verilen fenerlilerin futursuzca atladigi olmayan mesajdir.
Kendisi gizli Galatasaraylıdır, lakabı Hagi mesut'tur.
Değil Türkiye'yi, Yunanistan'ı seçse size ne amk? Adam kariyeri için en doğru kararı vermiş, fenerbahçe'ye gelip ligi silkelemesi gerçeğini, bu komik algı ile gölgelemeye çalışmaları çok komik bunların. Siz fetöcü takımsınız, mesut'a dil uzatmak ne haddinize. Üşenmedim entrylere baktım, 2009 yılında mesut'un almanya'yı seçmesine hepsi hak vermiş. Kariyeri için doğru olanı yaptı diyen mi dersin, ben olsam ben de almanya'yı seçerdim diyen mi dersin. Ne oldu iki yüzlüler? Fenerbahçe'ye gelince mi haksız oldu bu adam? Gidin hakan şükür ve arif'in attığı golleri izleyerek 31 çekin hadi.
Fenerbahçenin 2019 yılında Bayern münih ile yaptığı hazırlık maçında 6-1 yenilmesinin ardından bu pozu vererek t*şşağını geçmiş has Galatasaraylıdır. Şu an çöp olduğu için zarar vermemek amacıyla Galatasaray'a gelmemektedir.
(bkz: saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar)

görsel
Kalçayı tokatlama hareketi ve üstüne binme.. evet manası derin olan mesajdır.