bugün

ülkeyi terk etme sebeplerinden biri olabilecek bir sebep. zira mesut yılmaz ihtiyaç olursa siyasete dönebilirim gibi saçma sapan bir açıklama yapmıştır.* herhalde herkes hemfikirdir eski siyasetçilerin geri dönmemesi konusunda. kısacası mesut bey ve diğerleri: ananızı da alın gidin burdan!!
(bkz: hakan şükür ün başbakan olması)
gözüne yeni bir banka kestirdiğinin habercisidir...*
vatana ihanet etmediğini hukuken isbat edememiş, zaman aşımı ve de aftan faydalanarak paçayı yırtmış adamın dönmesi! olayıdır. evet ihtiyaç olur arkadaşa. halkın yüzüne tükürmesi olur alacağı oyun oranı.
nasıl olsa iktidara gelemeyeceği için siyaset açısından pek bir şey farketmeyecek durum
ilk hatası siyasete birinci girişiydi;asrın hatasıysa ikinci kez girmeye karar vermesi oldu.
(bkz: gözün doysun)

yeterince mal götürmediğini mahkeme kararının ertelenmesiyle anlamış olmalı ki, böyle bir kararı alabiliyor. üstelik barajın çok çok üzerinde aldığı bir partiyi rezil etmiş bir siyaset geçmişine sahip olmasına rağmen. siyasete zaten güvenmiyorum, adaletten de şüphe ediyorum demek bile yersiz kalıyor artık, evet ona da güvenmiyorum, güvenene de şaşırıyorum! hangi olay, hangi yolsuzluk bir karara bağlanabildi, yeterli ceza verilebildi mi dümencilere, taşşak suratlı siyasetçilerimize!?

sadece bir tane olumlu yanı var, konuşamaması, kendini ifade edememesi. kimse de konuşmasın zaten, vermesin akıl filan! akıl değil, huzura açız biz, en azından ben. bu adamın mahkeme salonundan gülerek çıkması, bakın işte tertemizim ben bakışı gururuma dokunuyor, konuşmak için daracık dağarcığından seçtiği kelimeler yaralar açıyor, karartıyor gözlerimi.

rahşan hanım da destek turları atıyor, sülo dedenin pis gülümsemesi görünüyor sonra manşetlerde! yahu nasıl bir utanmazlık, nasıl bir yüzsüzlüktür, nasıl bir hafıza kaybıdır bu. sizlere kaldıysak, ki öyle davranıyorsunuz, toplanın arkadaşlar gidiyoruz!
(bkz: akıllanmamak)
çabuk unutma yetisine sahip olan türk halkının, çok da zorlanmayarak kabul edeceğini sandığım olay. yakında mehmet ağar'la merkez sağda birleşecekerini düşünmekteyim. *
siyasete dönerek akp nin oylarını çalacağı ve mensup olacağı partiyi iktidara taşıyacağı söyleniyor.mümkünmüdür değildir. hamsi kavağa çıkamazdır.
ayrıca : (#369526)
(bkz: yapma mesut gozunu seveyim)
(bkz: bize acı mesut)
aslında günlük hayattan hadiseleri hatırlatır...
eski sevgiliyi görmek güzeldir, onu dinlemek güzeldir ama asla tekrar başlamak düşünülmez çünkü eşek bile aynı çukura iki kez düşmez...bu noktadan bakıldığında mesut beyin siyasete dönmesi zararsızdır zannımca
arkasından demirelin de benim neyim eksik turp gibi adamım diyip siyasete dönmesi beklenir... * * * *
devlet kasasında kalan hortumlanmayı bekleyen birkaç milyon usd icin dönüyodur o,bizim icin degil merak etmeyin.
anlaşıldığı kadarı ile kendisinin bu fiili gerçekleşitirirken mutlaka yukarıdaki entryleri okuması gereken o doğrultuda da karar alması beklenilen dönüştür.
mesut yılmaz türkiye cumhuriyeti tarihinin en büyük vurguncularından biridir.
onun siyasete dönmesi devletin malı deniz yemeyen domuz anlayışının tekaradan hortlaması
demektir.
iktidara 'o kadar caldınız sıra bizde amaa' tarzı bi gonderme yaparak donmesi muhjtemel durum.
(bkz: kabus)
(bkz: bi sen eksiktin)
10545212 kez yenilen temcit pilavıdır siyasi bir krizdir darbe sebebidir
(bkz: bir sen eksiktin)
bana "eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı" dedirten olay
akp nin ve rte nin durumunu en güzel gösteren olaydır. o kadar umutsuz vakadır ki bu hükümet normalde hiçbir şekilde geri dönmeyecekleri bile* karşımıza çıkartmayı başarmıştır.
acaba bu bölümünde neler olacakdiye merak ettigimiz dizi film benzeri türk siyasetinin ,yetenekli aktörünün kafamızı tırmalayan durumudur..*
okudugumda ''çaldıgı paralar mı tükendi acaba?'' diye düşündügüm başlık..
güncel Önemli Başlıklar