1. 1.
  hürriyet.com'un bir serzenişi, yakarışı, tanrıya duası. işbirlikçi mesut yılmaz'ı sapına kadar özleyen "hürriyetçiler" öyle bir anket düzenliyorlarki, ben diyim siz gülün, ben ağlayım.

  -hikmet abi mesut yılmaz ne yapsın?
  -valla rızacığım evinde göbek atsın, maç izlesin, bir şöyle etrafa bakınıp çay koysun, hatta ben dışarda mıyım diye bir kontrol etsin.

  işte anketten sonra bu diyaloglar bana bir ceza olarak kulağımı çın çın çınlatıyor.

  büdüt: http://www.hurriyet.com.t...undem/6480222.asp?gid=180 anketin linki burada. bir an önce bu adamı bağımsız olarak aday yapalım sonra alacağı 5 oyla bunalıma girsin ve bir daha böyle özlemler içinde yanıp tutuşmasın. yaşasın kötülük!
  -1 ... kisil
 2. 2.
  (bkz: atlamak)
  ... sen bana bu diyemezsin
 3. 2.
  siyasete geri dönmesin.
  götürdüğü milyon dolarları çatır çatır yesin, bir daha bela olmasın milletin başına insanı.
  1 ... karpuzkabugu
 4. 3.
  canı sıkılan mesut yılmaz'ın bu sıkıntısını gidermek için sevgili uludağ sözlük yazarlarından gelecek olan önermeleri elde etmek bakımından sorulan sorudur. (bkz: entry kesinlikle tanım içermelidir aksi takdirde silinirler) (bkz: modlara burdan selam ederim) * cevaben gitsin rusya'da yaşasın çünkü mavi akımda az peşkeş çekmedi bu ülkenin parasını nasılsa ruslara, sever orayı, huzur bulur denebilen soru cümlesidir.
  ... thomas anderson
 5. 4.
  Mesut Yılmaz " Devletten KiM 500 milyar yürütür " adlı yarışma programına katılsın . ihaleye fesat karıştırma , zimmete para geçirme , yolsuzluk gibi konular hakkında sorulan tüm soruları bilsin en son soru olan " anket sorusunun " cevabı için paşam Kenan'ı aramak istiyorum hakkını kullansın , marmaris sahiline tangalı hatun dikizlemeye gitmiş olan Kenan Evren telefona cevap vermesin , ardından Turgut'u aramak istiyorum hakkını kullanmak istesin ancak Turgut'un eşekler cennetine gittiğini telefona cevap veren sosyete güzeli Semra Hanım kendisine Laila'dan hatırlatsın ve mecburen götümden atıyorum şıkkını kullanan Mesut Yılmaz soruyu cavaplamaktan vazgeçip yarışmadan çekilsin .
  1 ... nekrofili