bugün

bu adam gece iyiydi, uyutmuyordu ama şimdi de uyandıramıyor maalesef. yine geceye geçmesi, sabahlarımıza da metin ucanın gelmesi daha evladır.
an itibariyle mesut yar'in sozlugumuzun reklamini yaptigi program. nedendir bilinmez sozlugumuzun hakaret dolu oldugunu one surmustur. herhalde diger sozluklerin durumundan haberi yoktur kendisinin. neyse diyoruz ve her sabah sozlugumuzun reklamini yapacagini acikladigini duyuruyoruz. ***
bu sabah itibariyle zap yaparken dumanın akustik gitarlar ve basla aman amanı çaldığı bir vtryi yayınladığına şahit olduğum program. *
iğrenç esprilerin programı. kasma kendini be mesutcum olmuyor işte.. *
sabahın köründe yayınlanan Alternatif haber bülteni tadında beleş gazetelerin okunduğu bir haber-show programı.

editoviç;
"lan mesut bi benim reklamımı yapmadın!" tarzında subjektif; e mütemadiyen sadece yazarı ilgilendirecek fakat makro anlamda tüm sözlüğü de ilgilendiren serzenişlerimin olduğu programdır.
(bkz: allah korusun)
(bkz: mesut yar la uyu türkiye) den öteye gidemeyen program. biraz daha uyu aç kadın programı izle daha iyi. (bkz: sabah sabah seda sayan)*
(bkz: mesut yarla yarıl türkiye)
(bkz: at gozluklerini cıkarın)
(bkz: avrupa ya acılın)
dün yanında sürekli boy gösteren salak bir adamı boyamış, allamış, pullamış ibrahim tatlıses vari bir hale getirmiş şarkı çığırttırıyordu.
(bkz: allah akıl fikir versin evladım)
(bkz: biri şunu durdursun)
(bkz: lan uyandık yeter artık kapa şu tv yi)
(bkz: ayar verilmez alınır) *
nasıl bir ayar verdigi merak konusu olan insanın yaptıgı program.
acaba istesem bana da ayar verir mi.
Slogan tadında isme sahip program. Sizi kimse uyandıramamış, ama mesut yar başaracak gibi.ama burada "uyan" kelimesi yataktan kalk anlamında değil, "ey vatandaş, aç gözünü, sen uyurken malı götürenler var" anlamında olabilir sanki. Çünkü birşeylere ya da birilerine dokunduruluyor bu programda.
insanları uyandırmakla kalmayıp amuda kaldıran programdır.
capture tv den eski böülmleri indirilebilir. kesmese de hiç yoktan iyidir.
her ölüm ani ölümdür, ancak mesut'unki çok ani oldu. acımız büyük. bu yüzden saçmalıyorum mütemadiyen.
sempatik ve de başarılı insan mesut yar'ın, sıradışı sabah programı.. bugünkü programın sonunda yaptıkları peace işaeretiyle tavrını koyarak, ekrana veda etmiş olan programdır.
yatağın sol tarafından kalkmakla eş değer bir şey olsa gerek olan durumdur.mesut yar yerine güzel bir hanım kızımızla uyanmak isteyecek tayfa o kadar çoktur ki.
bu kadar yüklenilmemesi gereken program. aslında herkes naçizane fikrini yazmış ama üst üste gelince de kötü olmuş. ne derseniz deyin, her şeyini onaylamıyorum ama sabahları izlemeyi tercih ettiğim program. metin uca'yı anımsattığı bazen de arattığı doğru.
yine de metin uca ile mesut yar çok farklı.
gerçi sabahları program yaptığı vakit benim tam uyanma ve yolda vaktime denk geliyor olsa da bu sabah kısa bir süre bakma fırsatımın olduğu bir program. mesut yar, insanların karşısına pazara gidiyormuş gibi çıkan bir çok ekrandaşının aksine gayet düzgün, bakımlı çıkması ile gayet hoş bir hareket yapmış. ben zaten üslubunu severim, izlediğim kısa süre içerisinde vakit olsa izlenebilecek bir program olduğunu gördüm. metin ucaya benzetildiğini okuyorum etrafta, aman benzemesin*.
bugün "nafile diyaloglar" bölümünde bush'un konuk edildiği ve bush'un günlüğünün okunduğu program.

"sevgili günlük, bugün recep tayyip erdoğan beni ziyarete geldi." kısmını duyunca ben koptum. bush'un rte'nin ziyaretini çok ciddiye aldığını da böylelikle öğrenmiş olduk.*

ayrıca mesut yar bush'a ince ince verip veriştirirken altdan geçen "bu program mizahi kurgular içermekdedir" yazısı da televizyonlarda ilk defa gördüğüm bir uyarı yazısı. o yazının kendisi ayrı bir mizahi olay değil mi zaten.
bir uludağ sözlük klasiği olmuş
*
m.ali birand la sohbeti yarmıştır. uludağ sözlük e de selam göndermeden edememiştir. *
fena değil yahu bu program.birçok sabah programından iyidir. güzel ti'ye alıyor bazı şeyleri.
sabah sabah seda sayana tercih edilesidir.hatta kıyaslanmaması icaptır; ancak reytinglere bakılınca durum seda sayan lehine olup, fena halde iç karartıcıdır.
güncel Önemli Başlıklar