1. 1.
  bin dusunup bir soyleyen eski anap baskani. ozal cumhurbaskani olduktan sonra partinin basina gecip anap'i bitirmistir. mutemadiyen basbakanlik yaptiktan sonra son secimde yenilgiyi kabul edip kosesine cekilmistir. siyasetciyken saglam yiyenlerden.
  8 ... laz pacino
 2. 2.
  aklanmadığı için kirli siyasetçi benim nazarımda, hakkında daha fazla birşey yazmaya değmez.
  4 ... western
 3. 3.
  avusturya lisesi'nden atildigi rivayet edilir.
  2 ... aftermath
 4. 4.
  şahsi çıkarları için yetmiş milyon insanın sahibi türkiye cumhuriyeti devletini rusyaya kazıklatmış adamdır. karadenizli olmaktan utandırmıştır bizleri.
  7 -2 ... palta
 5. 5.
  rizedeki bir gezisinde rizelinin birinden kafa yemiştir o kafa atan kişinin yegeniyle sohbetim vardır ogrendigime gore amcası hapiste krallar gibi yasıomus anlasılan baya bi insanın antipatisini kazanmıs
  4 ... işletmen
 6. 6.
  siyasete döneceğinin sinyalini veren eski eski başbakan.
  2 ... maksat muhabbet
 7. 7.
  siyasete dönerse akp'nin oylarını çalacak olan sabah sabah içimi rahatlatmış adam,eğer götürdüyse de (ki mahkeme tarafından aklanmıştır) dini hiçbir zaman alet etmemiştir. Umarım döner de imam ordusu biraz olsun zayıflar,gerçi şu an bile tükürüğümüzde boğarız;ama sokakta sayılarını gördükçe insanın sinirine dokunuyor.
  3 -10 ... ucuncayir666
 8. 8.
  siyasete dönerse Akp'nin oylarının yanında diğer partilerinde oylarını aşağı çekerek Akp'nin meclisteki çoğunluğunu arttıracak siyasi kişilik.

  (bkz: genç parti)
  2 ... maksat muhabbet
 9. 9.
  bize 10 sene önce yedigi paraları hala ödeten insanımsı.
  5 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  siyasete dönerse akp oylarının tavan yapacağı kuşkusuz. zira bu adam ülkeye ne fayda sağlamıştır ki, gelince akp nin oylarını bölecek de ülkeye fayda sağlayacaktır. güldürmeyin insanı yahu. kendisine menfaati olmayan, zavallı bir yurdum siyasetçisinden beklenti modu olanlara da hayret bile edemiyorum. ülkeyi kaoslarda kaoslara sürükleyen, ülkenin içinden çıkılamaz durumlarını her ismi göründüğünde anımsatan, anayasa mahkemesindeki davasından da af ile kurtulurken hala daha beraat rüyaları gören destekçileri vardır. onlarla gurur duymalıdır.

  zaten barajı da yüzde beş'e düşürmelidir akp. bu ve bunun gibiler daha rahat mecliste at koştursun diye. nedir öyle keban barajı mı kuruyor yani. hatta baraj olmamalıdır. zorla zapdettikleri apoyu meclise sokmak için bir darbe yapılmalı * ve de mesut başbakan, deniz boşbakan apo da meclisteki bir oluşumun önderi olmalıdır.

  tayyip mi? o önemli değil edirnedeki pınarhisar hapishanesi onu şefkatli hücrelerinde ağırlar.
  3 -1 ... brhmbl