1. 1.
  futbol tekniği ve yeteneği üst düzeyde olan iki futbolcu.
  ... batigol
 2. 2.
  mesut özil'i pek sevmem ama kesinlikle mesut özil cevabını vereceğim bir versus.
  1 ... malware
 3. 3.
  koca göz + koca kafa = iyi futbol.
  1 ... jarrus
 4. 4.
  Manchester United - Real Madrid maçında ceza sahası içinde verdiği topuk pası ve devamında gelen Cr. Ronaldo golü dolayısıyla tartışmasız Mesut Özil diyorum. Lakin Arda'da da çok üst düzey takımlarda oynama potansiyeli var, çalışırsa o günler yakındır.
  ... duygusuz koala
 5. 5.
  Arda mesut kadar hızlı olabilse kafa kafaya kıyaslanırlar ama arda nın ne top sürme hızı ne de topsuz deparı mesut kadar hızlı olmadığından ben kıyaslama da mesut u önde görüyorum.
  ... liverpoolmlt
 6. 6.
  Mesutun pas yeteneği bu versusda çok can alıcı bir etken. Mesut> arda şu durumda.
  1 ... kiravsl
 7. 7.
  mesut zeki ama arda da cok zeki burda mesut pas konusunda belki 0,1 tik onde olabilir, arda daha cesur ve kesinlikle daha yetenekli. acin bakin mesutun gollerine bide ardaninkilerine bakin.arda kendi golunukendi yaratir, yirticidir, mucadelecidir. mesut ise sahada uzayli gibi gezer, cidden ruhsuz sanki tum kanini cekmissin gibi. bence arsenal dede tutunamayacak ve nuri gibi almanyaya geri donecek. heleki futbolun fizikle oynandigi ingilterede kaybolup gider.
  yani sozun kisasi herturlu arda, zamaninda o kilolari almayip formunu bozmasaydi suan atleticoda degil realde olurdu belki. zaten son iki sezonki performansi ortada eski gunlerine geri dondu. mesutun ise hali ortada resmen takimdan ihrac edildi.
  -3 ... mrdean
 8. 8.
  benim için ardadır dünya için mesut.
  -1 ... thatshate
 9. 9.
  Mesut Özil alır.
  5 -3 ... yunayted
 10. 10.
  mesut özil yıldız futbolcudur.
  arda takım oyuncusudur.

  arda turan'ın bir sezonda yapacağı en iyi istatistik 5 gol 5 asisttir.
  mesut'u yazmaya gerek yok herhalde.
  3 -1 ... jimmy tudeski