bugün

gassaray ve efendi beşiktaşlıları ilgilendirmemesi gereken maliyet.

görsel
bizi ilgilendirmeyendir. koskoca kulübün muhasebecisi, finansçıları vardır elbet. bizi bile ilgilendirmemesine rağmen, himmetçilere ve tinercelere ne oluyor anlamak mümkün değil.
böyle transferlerde maliyete bakılmaz. sneijder' den beri ülkeye ilk defa topçu geliyo. kaldı ki mesut, karakterini de tipini mipini de hiç sevmem, sneijder' den büyük topçu. ancelotti iti(türk düşmanı bi götverendir kendisi) gelmeseydi real'de devam ederdi. ali koç' un samatta sonrası ilk topçu transferi denebilir.
dün endişelendiren ancak bugün özellikle galatasaraylıların içine düştükleri daha doğrusu kendilerini düşürdükleri duruma bakınca güldüren maliyettir.

adam gelir oynar oynamaz bilinmez. bence çok faydası olur orası ayrı. maliyeti kulübe ağır gelir veya gelmez her neyse. sırf sabah beri şurada komiklik yapıyoruz ayağına kendisini rezil edenleri görmeye bile değer o para.

görsel
müzmin sakat bir yıldız daha.
Forma parasıyla çıkar. Evet.
zenginin malı, züğürdün klavyesini ah pardon çenesini yorar.
sponsorlar vs vergiden kaçıracaklar. muhtemelen beleşe gelecek.. tipik fener senaryosu.. yok ali koç seki sattı falan hikaye bunlar.
fenerlilerin yakın zamanda sövmesini duyar gibiyim.özellikle beşiktaş şampiyon olunca.
umarım maliyetini gölgeleyecek bir performans sergileyecektir. zaten halihazırda kendisini vatan hain olarak görenler var. can güvenliği tehlikede sayılır. adamın götünden kan alırlar.
bazen paranın bir önemi olmaz. parayı düşünmezsin. işte o anlardan biri bu. mesut özil gibi bir dünya yıldızı gelip senin takımında oynamak istiyorsa üçün beşin hesabını yapamazsın. mesut özil in çubukluyu giymesi fenerbahçe nin adını dünya çapında daha da markalaştırır .
Galatasaray gibi küçük kulüplerin ederi kadardır. Evet
Her vatandaşın ilgilenmesi gereken maliyettir. Döviz yok lan ülkede milyon dolarlar ne kolay saçılıyor...
görsel
https://tr.sputniknews.co...ik-ucreti-75-milyon-euro/
iyi iyi böyle böyle dönem sonu muhasebesini de finallerde aa olarak verirsiniz. *
fenerbahçe kendini şampiyonluktan edecek bir transfere harcadı tüm limitini.

neredeyse 2 yıldır oynamayan mesut, yarım dönemde fişek olmayacak. ölüsü oynar mı oynar. şampiyon eder mi? hayatta sanmıyorum. 6 aylık ısınması bittikten sonra kök söktürür orası ayrı ama.

bu sene de şampiyon olmazlarsa ali koç'u tiner döküp yakarlar locada.

ben olsam tüm paramı harcamazdım mesuta, güney kıbrıs liginden stoper almak zorunda kaldılar sırf bu yüzden. ptt 1. ligden de bir forvet gelirse şaşırmam.
büyük bir bölümünü acun un karşılayacağı konuşulan maliyettir.
Lig üçüncüsü olabilmek için katlanılan maliyettir. Yazık amk.
Birilerinin silkilmiş olup olmadığını bize zaman gösterecek.

imza: Silkilmiş
Örtülü ödenek ne güne duruyor.arda turan Barcelonaya giderken ki yapılan şey bir daha yapılmıştır.
acun tarafından karşılanmıştır.
Hoş gelmiş. Fakat mesut'u alıp sonrada para istemek ve daha kötüsü para yardımında bulunanların olduğunu bilmek...
Bu ülke parasını böyle savurduğu sürece daha çok iç işlerine karışılır tek tvit ile ekonomisi sarsılır. Yapmayın artık ya valla bıktık...
yıllık 7.5 milyon euro deniyordu doğru mudur bilmiyorum ama doğru ise yazıktır, günahtır. O paraya nice Mesutlar yetiştirilir.
Bu sezon hiçbir ücret almayacakmış. Sonraki sezonlarda 3 milyon euro imiş.

Ben inandım, bild, sun ve spor gazetelerinde yıllık 7.5 milyon euro olarak bahsedilen miktarlara daha önce inandığım için utanıyorum şu an ashjdldş.
Marca gazetesi bağış kampanyası ile karışık olarak haber yapmış.

güncel Önemli Başlıklar