bugün

şu anda messi ye transfer teklifi yapabilecek kulüp sayısı en fazla üçtür. bazı takımlar da sırf komiklik olsun diye teklif götürmektedirler.
çok güldüm lan akşam akşam..

--spoiler--
Fransa'da amatör bir kulüp olan FC Borne'un başkanı Messi'ye resmi teklif yaptı ama Fransa Futbol Federasyonu ciddiyet sınırlarını aştığı gerekçesiyele ona 6 ay men cezası verdi.

Fransa'da amatör bir kulüp olan FC Borne'un başkanı Cedric Enjolras, eğlenceli bir gecdenin ardından, Messi'ye resmi teklif yapmaya karar verdi ve gereken bütün belgeleri Fransa Futbol Federasyonu'na gönderdi.

Fransa Futbol Federasyon'u ise işin ciddiyetten çıktığına karar vererek belgeleri ispanya Futbol Federasyonu'na yollamadı. Disiplin Komitesi başkanı da, "Bu bir şaka olabilir ama biz ciddi işleri yönetmek için buradayız. Böyle bir davranış asla kabul edilemez." diyerek başkan Enjolras'a ceza verdiklerini açıkladı. Enjolras ise cezaya itiraz etmeyeceğini bildirdi.
--spoiler--

http://fanatik.ekolay.net...n_3_Detail_306_217199.htm
sabah ntv spor da okuduğum gülümseten olaydır.

olamaz mı yani fenerbahçe de benzemaya teklif yapıyor.*
(bkz: alkollüyken yapılabilecek davranışlar)

--spoiler--
FC Borne'un başkanı Cedric Enjolras, eğlenceli bir gecdenin ardından, Messi'ye resmi teklif yapmaya karar verdi
--spoiler--

adam bildiğin alkollüymüş işte. puyol a fizyoterapist olsun diye teklif yapmadığına dua etsinler.

(bkz: o messi buraya gelecek!)
Yılın girişimciliği ödülüne aday gösterilmelidir.
fm de 200M dolara transfere ikna etiğim barcadan bana (galatasaray) gelmek istemeyen adamın durumu. bide satmak istedikeri için barcaya tavır yapmıştır.
futbol tarihinin en büyük teklifi olur.
uzaylılardan gelmesi gereken tekliftir. adam bu dünyada ziyan oluyor.
Göztepesporun yapacağı tekliftir.
Eşittir islaf etmek.
türk takımlarının çok zor şekilde yapacağı ya da yaşı çok ilerlediğinde yapacağı tekliftir.

(bkz: messi yi ışid ile tehdit edip fenerbahçe ye almak)
fm de bile almak çok çok zor olan adamdır kendileri efendim. var mıdır alabilecek takım merak doğrusu.
fm de bile almak çok çok zor olan adamdır kendileri efendim. var mıdır alabilecek takım merak doğrusu.
Eğlencesine yapılacak olay.
güncel Önemli Başlıklar