bugün

iletişimciyim, inşaat mühendisi olmak isterdim.
Namus bekçisi olmak isterdim ama jopum yok. Malum dışarda kısa etekli ayıplı kızlar geziyor... mevcut işim ise pezevenklik...
Çizimciyim, doktor olmak isterdim.
Bilgisayar programcısıyım. Öğretmen, yazar ya da iletişimci olmak isterdim.
fizyoterapistim doktor olmak isterdim. özellikle de plastik cerrah veya psikiyatrist.
okul öncesi öğretmeniyim ve aşırı memnunum teşekkürler.
tabiki de zengin bir iş adamı.
gümrükçüyüm. tırcı olmak isterdim. *
Sosyal hizmetler uzman yardımcısıyım, parası umrumda değil sadece mesleğimi yapmak isterdim. Kimsesiz çocuklara ablalık,annelik yapabilirdim mesela orada dayak atıp ilgisiz davranan insanların yerinde ben olabilirdim. Ama evdeyim işsizim canımız sağolsun demi.
Meslegim yok , örümcek adam olmak isterdim .
çok şükür ikisi de aynıdır.

(bkz: bugün de anket doldurdum anne)
Stajyer doktorum, kulak burun boğaz doktoru olmak isterdim.
Mühendisim. Pezevenk olmak isterdim. Gözümüz 2 am görürdü.
Diş hekimiyim, ne istediğini bilmeyen maymun iştahlı ayran gönüllü doyumsuz bir kerkenezin tekiyim.
ekonomist bir patrondum. bir değişiklik yapayım dedim hem ekonomist hem mühendis bir patron oldum.

patron olmak isterdim ve patronum. siz fakir öğrenciler ve bordrolu çalışanlar gibi olmak istemezdim, doğruya doğru.

şimdi burada fakir fukara edebiyatı yapıp layk kasmak da vardı, çok şükür varoş değilim.
memur garanticiyim de biraz.
Mimar ve öğretim görevlisiyim, vedat milor olmak isterdim.
Alüminyum Doğramacıyım, ahşap doğramacı olmak isterdim.
Elektrik mühendisiyim, dil bilimci olmak isterdim hoş hala olabilirim.
çocukken astronot olmayı hayal ederdim sonra biraz büyüyünce bunun mümkün olmadığını kavradım ve savaş pilotu olmayı hayal ettim. Sonuç matbağacı oldum.
üzen soru.
araba tamircisi olmak isterdim.
içimdeki hayali canlandıran bir konu bu. yine neden olmasınlar başladı aklımda.
güncel Önemli Başlıklar