1. 1.
    yurdumuzun geleceği için atılması gereken önemli bir adımdır. evet.
    ... kazangap
  2. 2.
    20 sene kadar geç kalınmış taleptir. lan o te cetvelleri ile tahta gönyeler ile o kadar dayağı yemeden önce kapattırsaydınız ya..
    5 -1 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Meslek liselerinin kapatılması söz konusu bile olmamalı. Meslek liselerini 3. Sınıf bir eğitim veren yer haline getirmekte aptallık. Yüksek puanlı, Anadolu lisesi puanlı meslek liseleri olmalı. Meslek lisesinde makine okudum ve bölümümü çok seviyorum. Üniversiteye de mühendis olarak devam ediyorum ve meslek lisesi çıkışlı olduğum için alanımda çok fazla artım ve bilgim var alanımda.Yani siz kültürel dersleri kaldırırsanız bu kadar gencin üniversite hayalini yok edersiniz. Ayrıcalık sanayiler için oldukça avantajlıdır meslek lisesi. Sadece puanları ve eğitim kalitesi yükselmeli. Alt sınıfa da hitap ettiğini düşünmüyorum sadece puanı yüksek olmayan insanlara hitap edıyor şu an için.
    1 -1 ... paperstreett
  4. 4.
    bir şey kapatılacak ise önce imam hatipler kapatılsın dedirten çağrıdır, imam hatip lisesi olan yerde meslek lisesi olmaması büyük acı,
    meslek liseleri geleceğin okullarıdır, her şeyin mekanikleştiği bu dönemde meslek liselerini kapatmak yanlış hamle olur, bir reform düşünülebilir yalnız.
    4 ... tapmadiyentanri