bugün

Mersin Tarsus ilçesinde yunuslarda görev yapıyorduk yıl 2000 filan. Bir devlet büyüğümüz geliyordu yine * ve biz yunuslar şehri ikiye bölen nato yolu denen yolda güzegah aldık. bizden beden bir sonraki kavşakta görevli arkadaşımız ortağı izinliydi ve tek çalışıyordu.O yolun ortasın da geniş bir orta refüj vardır. Kenar mahalle olduğu için yolun ortasındaki refüje bir at gelerek otlanmaya başlamış. * bizim arkadaş ne düşündüyse artık anons etti '' merkez orta refüjde bir at var trafiği tehlikeye düşürebilir. * Merkez cevap verdi '' anlaşıldı efendim gereğini yapın '' bizimki ata kış kış filan yapıyor at gitmiyor tabi ve ata basıyor tekmeyi. bunun üzerine at dönüyor bizimkine basıyor çifteyi. ve feryat figan bi anons arkadaşımızdan * '' MERKEZ AT DiRENiŞ GÖSTERiYOR YARDIMCI EKiP GÖNDERiN ''.. merkez gülmekten epey bi süre cevap veremedi. biz yakın olduğumuz için koşturduk tabi güzergahtan sorumlu başkomserde geldi filan bizim arkadaş yerde uzanmış yatıyor silahını çekmiş vuracak atı sinirden * neyse iknaa ettik arkadaşı atı kurtardık * Arkadaşın motorunu ben aldım bir ekiplede eve izine gönderdik .. Yıllardır hatırladıkça gülümsediğim bu olayı yaşatan arkadaşım Sivaslı Atıfa selamlar sevgiler..

Edit: Bir forum sitesinde okudum güldürdü paylaşmak istedim, alıntıdır.
güncel Önemli Başlıklar