bugün

bilerek gec cevap veren orospu evladıdir. artık sınırımız budur anacım. eved.
Bazen birkaç günü buluyor.
üşengeç biri olarak ayrıca insanlarla mesajlaşmak istemediğim için istemsizce ve sıklıkla yaptığımdır.
Müsait değilken gayet olağan durumdur ancak müsaitken mesajlara geç cevap vermek karşıdaki insanı sallamadığınızın ve yazdıklarının sizin için bir önem arz etmediğinin göstergesidir.
sık sık yaptığım kuulluk.
Selam, bu benim. Keyfi olarak bekleten var mıdır bilmiyorum ama istemsiz olarak o kadar çok yapıyorum ki bunu artık çevremden trip yeme aşamasına geldim. işim gereği sosyal medya benim için çok önemli randevularımı genellikle mesaj yoluyla alıyorum, veyahut bilgi vermem gerekiyor. Gün içinde mecburen çok fazla insanla mesajlaşıyorum ve çoğunlukla müşterilere öncelik veriyorum, durum bu olunca eş dost arada kaynayıp gidiyor gün sonunda ise bazen mesaj görmeye dayanamayıp telefonu kapatıp koyuyorum bir köşeye. Ertesi gün de aynı düzende gidince işler kaynayıp gidiyor. Bazı entrylerde ego tatmini üzerine yazılar yazılmış yahu mesajlara cevap vermeyerek ego tatmini tam olarak nasıl yapılıyor ?
cool görünmek için uyguladığım eylem. eheheeh.
Bu bence direk karşındaki kişi ile alakalıdır. Ya da kişi önceliği ile. Net.
Koşullara ve adamına göre değişir;

Zira bazen işim olur,
Mesaj atan kişi benim için önemli biriyse ve ulaşması gerekiyorsa beni arayabilir,
Arayabileceğini ona daha önceden söylemişimdir,
Aramasa bile işim biter bitmez cevap veririm.

Bazen de hiç ama hiç işim olmaz;
Hemen cevap veririm,
Çok işim var, sonra konuşalım mı? derim.

Böyle işte.
1. Meraklandırır,
2. Görmemiştir,
3. Düşündürür.
Asla desteklemiyorum ama bir bakıma da sanırsam yapılması gereken bir hareket. Öteki türlü hep hazırda bekleyen, değer görmeyen biri gibi davranıyorlar...
Muhtemelen meşguldür, hiç cevap alınamamasından da iyidir.
bilerek yapılıyor ise puştluktur.
Işi olduğunu iddia eden kimse ne kadar doğruysa artık

Benim'de zaman zaman başıma gelen durum ama ben en azından kısa cevaplarla geçiştirmeye çalışıyorum.
Mesaj atacak birileri var ve siz geç cevap atıyorsunuz? Helal olsun ne diyelim.
kasten ve ortada hiçbir şey yokken yapılıyorsa kişide psikolojik sorunlar olabileceğini gösteren tuhaf eylem.
Konuşmak istememektir.
Şimdi işim vardı kusura bakma geyiği tam saçmalık bunu görürseniz kaçın gidin konuşmayın bile.
Zaman çalmanın artık bu kadarı.
Üstüne kişiye değer veriyormuşsunuz algısı verirsiniz buda kötü bir olay.
Kısacası geç mi cevap verdi konuştuğun kişi kardeşim?
Sal gitsin,tam bir zaman kaybı.
Not:aile ve arkadaşlar dahil değildir.
Klasik karı-kız muhabbetleri işte demek istediğim.
Beni delirten bir durum Ekranın başında kanser olabilirim. karşıdaki insanı çok taktığımdan değil tamamen benim sabırsız olmamdan kaynaklanan bir durum bu. Hele bilerek yapıldığını anladım mı iyice deli olur Bir kaç defadan sonra da zaten yazmam. Anlamadığım şu bazıları mesajı yazıp kaçıyorlar mı? Anında cevap yazsan da üç saat sonra dönüyorlar.
Canı öyle istiyordur. Siz de ona göre muamele yapın.
Bunu yaptığında karşı tarafın sana daha fazla değer vereceğini düşünüyorsan ve taktik olarak kullanıyorsan, daha olmamışsın demektir.
Gördüğüm an yazarım, tlfn başında yaşamıyoruz sonuçta
Altında başka anlamlar aramaya gerek yok.
görsel
ifrit oluyorum bunlara.
arkadaş üstten okuyup kenara itmek ne demek?

müsait değilsen yaz müsait değilim dönücem diye olsun bitsin. insanın karşısındakine ve kendine duyduğu saygı bunu gerektirir.
Bunu yapanlara aşırı gıcık olurum, kim olursa olsun ya, bunları alacan islak odunla dovecen.