bugün

"gel benim ağzımı burnumu kan çanağına çevir, beni kanlar içinde soy sik, bana sado mazo işkenceler uygula..." tavrına davetiye çıkarmaktır.
aynı anda bir çok kişiyle mesajlaşıyordur. bir gözünüz üstünde olsun.*
mesajlara geç cevap veren erkeğe misillemedir. fazla şımarmasın.
Egosu tavanda olan kızdır ve amacı yoktur.
gelen mesajı 10 bin defa okuyup her defasında farklı anlam çıkarmasından dolayı bir türlü cevap verememesinden kaynaklanan durumdur.
Bilerek yapıyorsa ergenliğe yeni falan girmiştir heralde.
Gece özellikle yatmadan önce yapılan bu icraatte en hararetli şekilde bir konu hakkında mesajlaşılırken bu türün uykuya yenik düşüp uyuyanları da bulunmaktadır.* Gece gece sinirden uyuyamazsınız efenim.

bilerek yapanları da mevcuttur. o vakit, zinhar pılınızı pırtınızı toplayın ve ondan uzaklaşın.
Karşısındaki kişiyi uyuz ederek kendisine dahada bağlamaktır.çoğu zaman amacına ulaşırda.
amacı filan bilinmez ancak insanı fitil eden bir andır. hani ilk başlarda bu sebepten tartışmak istemez insan ancak dayanılmaz noktaya gelince basarsınız kalayı.
siklemiyoruz beyler durumu olabilir.
(bkz: kadınların asıl amacını araştıranın asıl amacı)
Ağda yapıyordur. Kızmayın.
Telefonuyla çok uğraşmıyordur bir amacı yoktur.
sizden hoşlanmamıştır. hoşlanınca seri şekilde mesaj atabilme donanımına sahibiz. anlayın ve ısrarcı olmayın.
cilve yapıyordur. verecektir.
Gıyabında "hemen de atladı kaşar" diye bahsedilmesini istemiyor da olabilir.
Babası yanındadır, gormemistir. Bu kadar karamsar olmayin.
iki ihtimal var ;

Ya siklemior ya da naz yapıor.

Hayaller 2. ihtimal ama hayatlar 1.sidir .
Çok meşgul olabilir. Bin türlü işi vardır kızların. Şaka lan şaka, siklemiyor işte sizi.
çişi gelmiştir. işerken yazmiyim, ayıp olmasın diye düşünmüş olabilir.
isterse hiç atmasın canıma minnet amacı da umurumda değil dediğimdir.
rahat birakin.
Sizi nicklemiyordur.
1. Önemsemiyordur.
2. Hemen yazmayayım da ona deli olduğumu anlamasın.

Artık durumunuza göre hangisi olduğuna siz karar verin.
mesajlara geç cevap atan erkekle aynı amaca sahip olan kızdır. cinsiyet farklı olunca fark etmiyor bu amaçlar yani.
güncel Önemli Başlıklar