bugün

kezban sanısı. ulan ne aptallık arkadaş. nesillerinin tükenmesi dileğiyle.
malsın mal.
aynı şey erkek kezbanlar için de geçerli.
engellediğinde kıymetli olduğunu sananlardan iyidir.
Dur biraz beklyimde kıskansın durumudur genelde ergenler yapar.
yüksek ego belirtisidir.
(bkz: uzak durulası insanlar)
Saçmalıktır. Uygunsan cevap yazacaksın. Değilsen yada istemiyorsan belirteceksin.
Cevap vermeye değmez diyorsan da vermeyeceksin. Bu kadar basit.
- anahtarımı unutmuşum. açar mısın kapıyı.

56 dakika sonra.

+ hala bekliyorsan açayım.
Şahıstaki düşünceye bak arkadaş. mesaja geç cevap verince değerin kıymetin artıyormuş. Hiç verme o zaman tavan yapsın kıymetin. Sonra yok efendim kızlar böyle kaprisli de erkekler neden böyle falan filan. Eziksiniz, ezik kalacaksınız. Beter olunuz efendim en kısa zamanda hemde...
böyle basit şeylerle değerli hale gelebileceğini sanan ergen düşüncesidir. bir insanın gözündeki değeri böyle kazandı iseniz, o değeri kaybetmeniz çok kolay olacaktır.
Göt sikilesi, nefret edilesi, telefonu duvara atmalı davranıştır.
(bkz: kezbo)
çok zekice kısacası akılsızlık oyunları, çokta zikimizde.
sıra sıra bileziği koluna takan, dünyalar güzeli kezban sanrısı.
Bunun "mesaja cevap vermiyorum kendimi bi bk sanıyorum" versiyonu da vardır.
Bazi kezbanlarin erkek ile karsilikli eglenceli sohbetler yapmak yerine, bir asalak gibi anlamsiz ve amacsiz sekilde triplere girerek kendisini kiymetli hale getirme calismalarinin bir safhasidir.
Aa demeyin öyle.. Yazdığı gibi yazdığımızda takmayan çok..
(bkz: denyo)
bundan sonra kimseye mesaj atmıyorum, kafam rahat ediyor.

mis gibi hayatımı yaşıyorum.

iyi ki yalnızım. oohhhh.
mesaja cevap vermek yeterli. cevap beklemediğin sürece daha değerlisindir zaten.
(bkz: g*tün arşa eriyor mu) (bkz: evet)
Ben gereksiz veya birkaç kereden fazla geç cevap veren insanlara geri dönüş bile yapmıyorum.
15-22 yaş arası yapılmasını normal karşılayabilir ve işe yaradığına inanılmasını anlayabilirim. Fakat "büyüdükten" sonra direkt puan kaybı olmalı.
böyle biraz nasıl desem kezbanlıktır.

insanın değeri mesaja cevap verdiği sürenin uzunluğuyla ölçülmez. mesajlaştığınız kişi onlan ölçüyorsa engelleyin.
böyle bir saçmalık yapıyor ve karşılığında değer görüyorsanız tam kendinize layık bir insan bulmuşsunuz demektir, bir kompleksli bir fino gül gibi geçinir gidersiniz.

abartmayayım ama 20 yaşından sonra ikili ilişkilerinizi böyle çocukça oyunlar üzerine inşa ediyorsanız akli melekeleriniz yerinde olmayabilir.

bir doktora görünün derim.

saygısızlık, başka bir şey değil.
kıza karşı kendinizden soğutursunuz ve bidaha hiç mesaj alamayıp göt gibi ortada kalırsınız.

not: kendimden biliyorum.
güncel Önemli Başlıklar