bugün

Mesajına cevap gelmemesini gururuna yedirememiş kişinin karşı tarafa yaptığı yaftalamadır. Üzmüştür.
ben bu entrye bu ekranı yalarım. vardır böyleleri ama cool olmaktan ziyade sinir bozar.
bir de bunun mesaja geç cevap verip, önemli şeylerle uğraşıyormuş hissi yaratan akustik bir coverı da mevcuttur. enerjinizi harcamayın böyle tiplerle.
ölüyorduk biz de zaten sana diye kendi kendime triplere giriyorum. bana da bazen yapıyorlar bazen, amacım sohbet etmek değil umrumda da değiller zaten ama merak ettiğim bir şey olmuş ki mesaj atmışım cevap ver sonra al mesajlarını da git dingil diyesim geliyor neys.
Genelde her boku yanlış anladığınız gibi bunu da yanlış anlamışsınız arkadaşlar.
Baştan sanki birşey merak edip soruyormuş ilgileniyormuş gibi bir mesaj atıyor cevap veriyorsun. Sonra ardından bir tane daha aaa o da ne? Sen o entry değiştir şunu şunu yaz anlamında Mesaj yoluyla 1 sayfa seni eleştirmiş. Yetmiyor arkası yarın gibi. Ha bire yazıyor. Ben gördüm böylelerini.

Seni azarlamak için mesaj atmış kadın veya erkek. inceden hakaret ediyor. Yada alenen sataşıyor. Dalaşıyor. Münakaşa çıkartmak istiyor. Canın da kavga etmek istemiyorsa naparsın? Susarsın. Siz herkes adam gibi soru sormak için mi mesaj atıyor sanıyorsunuz? Yok öyle bir şey.
Bazen yaptığımdır. Ama çok fazla direnemeyip yazıyorum o yüzden bi türlü cool olamıyorum.
egosunda boğulmasını istediğim tiptir.
cevap vermiyorum ama kendimi cool da sanmıyorum. çünkü zaten cool'um amk.