1. 1.
  kız arkadasından ayrılan bünyelerde genellikle görülür. hep onunla mesajlasılmaya alısılmıstır. herhangi bir arkadaşınızın sevgilisiyle mesajlaşmasını görünce ve o sesi duyunca kötü olma durumudur, eskiyi hatırlama durumudur. yeni birileriyle mesajlasmaya başlanılıncaya kadar geçer desek de geçmezmiş.
  6 -1 ... hendrix
 2. 2.
  (bkz: arkadas kalmayi denemek)
  (bkz: bir seyin bittigini anlamak)
  3 -1 ... hendrix
 3. 3.
  (bkz: anılar $imdi gözümde canlandılar)
  4 ... 3742372836
 4. 4.
  ayrılık sonrası erkeğin yıkıldığı anlardan sadece biridir. terk edilmiş kişinin evine misafir olarak gidilenlerin, telefonlarını sessize almaları tavsiye olunur. aksi taktirde 3. mesajı okuyamamak nasip olabilir. her türlü sesin** mesaj sesi yapıldığı günümüzde, sanmayın ki kimi zaman mesaj geldiğinde;
  "- yok yok bişey olmaz, onun mesaj tonu Rob Zombie di bende tiesto çalıyo bişe olmass" diye kendinizi kandırsanızda, erkektir etkilenir ve o telefonu tiesto nun plağı gibi baş üstünde 3 defa çevirip belisiz bi seviyede küfür sarf ettikten sonra; 3. mesajınızı duvarda okuma ihtimali doğurabilir.
  2 ... trteee s12
 5. 5.
  istemedigin bir haberin gelmesi ya da daha kötüsü ayrılık sonrası olusan o sessiz boslugun bir mesajla alt üst olmasıdır.
  1 ... demons
 6. 6.
  (bkz: nokia nın mesaj sesi)
  1 ... hendrix
 7. 7.
  şeyma- allah belanı versin remzi, sevgililer günü insan bir kutlar en azından.
  (o an yan masada oturan kızın telefonuna mesaj gelir) (dıt dıtdıtdıt) bak mesajlar yağıyor kızlara en azından bir mesaj çekseydin remzi.
  remzi- ne o mesaj sesini duyunca kötü mü oldum.*
  3 ... pafküf
 8. 8.
  gereksiz konuları dert edinen insan modelidir bunu hisseden kişi...
  1 ... manifesto
 9. 9.
  kızarkadasın mesajlaşma olayını abarttığı anlarda da görülen bir durumdur. tam uykuya dalmak üzereyken veya çok iddaalı bir winning müsabakasının ortasında sevgiliden ''sen benim için cennetteki bir huri,vazgeçilmez bir hint kumaşısın'' tarzında, cevap atmazsanız ayıp edeceginiz romantik!!! mesajlar sizi bu duruma sokabilir.
  6 -1 ... phoibos apollon
 10. 10.
  eğer kötü bir haber bekleniyorsa gelecek olan bir mesajla, mesaj sesi duyunca kişi doğal olarak kötü hisseder.
  1 ... sophie