bugün

tereddüt yaşıyorsan demek ki atmamanı gerektirecek bir durumdur.atma lan sakın atma.
atmama kararıyla sonuçlanırsa yalnızca zamanını kaybedeceğin ikilem. atarsan herşeyini kaybedebilirsin.
doğru mesaj olduğu sürece korkulmaması, atılması gereken mesajdır.

cevap gelmemesinden, terslemesinden çok daha kötü bir şey varsa oda insanın içinde sonu hiç gelmeyecek bir keşke hissi oluşmasıdır.
Atmamakla sonuçlanması makbuldür.
Atsak ters teper mi?
Atmasak trip yer miyiz? Tereddutu.
yaklaşık 3 aydır yaşadığım tereddüt. bu 3 ay esnasınde karşı taraf 2 kez mesaj atıp hal hatır sorma girişiminde bulundu lakin onları da sürekli muhabbete çevirmedim. bilmiyorum sözlük. özlüyorum. bir yandan da güvenemiyorum. ilişkimiz boyunca bir anda piç gibi bırakılma korkusu yaşadım. ilk defa bir ilişkide bu korkuyu yaşadım. bu yüzden de kendimi bu ilişkiye veremedim, sonlandırdık. yeniden düzeltme şansımız var sanırım ama güvenemiyorum lan. kendime de ona da.
mesaj atmak ve atmamak işte bütün mesele bu kardeşim. umarım gün gelirde bir gün mesaj atmadığına yanmazsın. izlediğim çok güzel bir filmde adam bir adım atamadığı için ondan hoşlanan kızın birisine aşık oluşunu görüyordu. geç kalmıştı. ama tabi umarım bir gün gelirde mesaj atarsan o mesajın onu kaybetmene sebeb olmaz. ha gerçi atmazsan teorik olarak; hiç bir şey öğrenemezsin. sonuçta atarsan iyi veya kötü bir sonuca bağlamış olursun. buna bilimde sonuca varmak denir. atmazsan belirsizlikler olasılıkları düşünmek zorundasındır hep. sonuca varmak bilimin amacı olasılıklar aracıdır.
mesaj atmak ve atmamak işte bütün mesele bu kardeşim. umarım gün gelirde bir gün mesaj atmadığına yanmazsın. izlediğim çok güzel bir filmde adam bir adım atamadığı için ondan hoşlanan kızın birisine aşık oluşunu görüyordu. geç kalmıştı. ama tabi umarım bir gün gelirde mesaj atarsan o mesajın onu kaybetmene sebeb olmaz. ha gerçi atmazsan teorik olarak; hiç bir şey öğrenemezsin. sonuçta atarsan iyi veya kötü bir sonuca bağlamış olursun. buna bilimde sonuca varmak denir. atmazsan belirsizlikler olasılıkları düşünmek zorundasındır hep. sonuca varmak bilimin amacı olasılıklar aracıdır.
Atın atın içinizde kalmasın ilerde keşkelerniz olmasın.
Sözlük yazarlarının çok sık yaşadığı tereddüttür.
Hiç yaşamadığım. Söylenecek söz varsa söylenir. Yoksa oralı olunmaz.
atmayın. o atsın.
Atın olum atın. Ne zaman öleceğini kim biliyor? içinizde kalmasın.
3 gündür bu tereddütün içindeyim finallere de çalışamıyorum onu düşünmekten. ilk defa bu kadar çok özlediğimi hissediyorum.
Atin diyin aticam lan.
Tereddüt ediyorsan atma. Atman gerektiğine ikna olmuş olsan düşünmeden atardın zaten.
seven yazar tereddüdü yok bu işin.
Atmam derim bi bakmışsın şu an cvp bekliyorum * )
Böyle bir tereddüd yaşanıyorsa kesinlikle mesaj atılmaması gerekir.
(bkz: son pişmanlık fayda etmez)
çoğu insanın yaşadığı tereddüttür ama mutlaka atılmalıdır o mesaj. giden an geri gelmez.
ilk atan kazanır. en çok seven ilk mesaj atandır.
tereddüt varsa atılmamalıdır.
Genelde mesaj atmamakla sonuçlanan tereddüttür.
at kardeşim derdin neyse anlat.
güncel Önemli Başlıklar