bugün

Genellikle kız olur bu tipler. Ulan yazarsın her şey iyi gider o da hoşlanıyo dersin iyi geceler mesajıyla son bulur. Sonrası mesaj atmaz.
vur-kaç taktiği burada savaşlardan sonra en çok kullanılan taktirdir.

aslında buna eroingril taktiği denilebilinir. önce kendini alıştır, kendine her sabah onu günaydın mesajlarınla bağımlı yap ve sonrada onu yoksun bırak.

her gün 2-3 hafta aralıksız yazacaksın. sonra 1 hafta hep mesaj geç atmaya başlayıp. 3.hafta yazma işlemi tamamen kesilerek hatun kişisi artık tribe girmeye başlayacaktır.

bu reaksiyon kimilerinde 1 gün kimilerinde 1 haftayı bulabilir. son kullanma tarihi 2 haftadır.
2 haftayı bulursa yedek listesindesinizdir.

(bkz: götünden taktik uydurmak)
bir daha mesaj atmanızı hak etmeyen tiplerdir.

arkadaş hint kumaşı mı bu tipler ?! Bu devirde her topalın bir kör alıcısı vardır. insanların bu kadar üstüne düşmemek gerek. Kaçan zaten kovalanır. Değer verirsen ve o bunu anlarsa ellerinden kayıp gider. Kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyin. Kızdım bak gece gece. Mesaj falan atmayın. Bekle o sana atsın. Atmıyorsa o kaybetsin.
Ben. Hatta ben genelde mesaja da cevap vermem. Akilli insan icin mesaj atmamak da bir mesajdir. Bu mesaji alamayana da mesaj atmaya gerek yok.
Doğru yapan tiplerdir. Mesaj atmayan tarafın yapışık tabirinden korunma yoludur.
bu ne kibir yarabbi.
kibirle alakası yok. mesajlaşmayı sevmiyorum o kadar. mümkünse atmayın yani, cevap vermek zorunda kalmak kasıyor beni.
güncel Önemli Başlıklar