bugün

Valla benim takipçilerim dışında mesaj almıyorum. Zırt pırt dm yi de sevmiyorum. Gereksiz muhabbetten de yoruluyorum. Herkese açıyorum mesajı entry giriyorum yok bunu açıkla, yok efendim burada ne demek istedin bir sürü kuru gürültü. Kapat kafan rahat.
manita yapan kadın yazar eylemi. ayrılınca açacaktır.
Ben hiç kapatmıyorum. Oraya gelen mesajları okumak bana hep komik geliyor. Bazen gülmek istediğimde açıp sana ne mesajlar geliyordur şimdi diye kendi kendime espiri yapıyorum.
hiç yapmayacağım bir şey.
Bazen denk geliyorum böylelerine bir daha mesaj atmıyorum kapalıymış yav diye.
insanlar mesaj attığı zaman cevap yazmazsam ayıp olur diye düşünüyordum ancak baktım ki suyunu çıkarmaya çalışanlar oluyor. Eşim de biriyle yazışsam kızar. En iyisi kapatayım dedim Hem de kimsenin kalbi kırılmasın.
Şovmenlikten başka bir şey değil sanki gelen mesajlara cevap vermek zorundasınız amk ağız tadıyla özelden sövemeyec.. şey eleştiremeyeceksek ne anlamı kaldı sözlüğün.
doğru siyasi görüşlerime saldırılırsa yapacağımdır. ekşi'de saldırı altındayım aktroller yüzünden
korkak insanların yapacağı iştir.
Kendi uzmanlık alanımla ilgili yazar arkadaşlar/genç meslektaşlar arada ulaşıyorlar soru ve fikir sorma amacıyla bunun hatrına yapmıyorum. Onun haricinde cevap vermeye değer bulmadıklarıma dönmem. Sonuçta cevap verip vermemek kişinin tasarrufunda bu hususta.
(bkz: sadece arkadaşlarından özel mesaj alıyor)
--spoiler--
kim bilir mesaj alımını kapattıktan sonra kaç kişiye kapı duvar oldu lan. hahahahaaahhh.
--spoiler--

Yaklaşık bir saat önce bana oldu.
yazılanlara tahemmül edememek sözlük yazarına yakışmaz.
(bkz: sidici irkidişlirindin misij iliyir)

hay senin irkidişlirini.
Güzel kızlar hariç yaptığımdır.
--spoiler--
yazılanlara tahemmül edememek sözlük yazarına yakışmaz.
--spoiler--

neden mesela?
yazar, her aptallığa yahut her iğrençliğe veya her akıl dışı söylemlere tahammül etmek zorunda kalsın veya neden kalmalı sizce?
mantıklı.