1. 1.
    Biliyoruzki hepiniz mesaj almak istiyorsunuz.bendeki terslik sebebiyle mesaj almak istemiyorum neden çünkü iki omzumun altındada kız var yani gerek yok böyle sanal konuşmalara el tene deyecek, göz göze gelecek benim burada olma amacım şuradan iki bişey öğreneyim, okuyayım, derin entellektüel bilgimizden faydalanın diyedir.Kendinize güveniyorsanız atın mesaj.
    -1 ... georgian
  2. 2.
    yoktur. *
    ... flavis iuba
  3. 3.
    Mesaj almak isteyen kadınları eleyen sistem mi ne bu.
    2 ... beyin yalayan
  4. 4.
    Buraya yazmak reklam yapmaktır.
    Asıl olan mesaj alımını kapatmaktır.
    Mecburilendin.
    7 ... mecburi istikamet
  5. 5.
    ben istemiyorum hiç istemiyorum biraz bile istemiyorum konuşmak istersem ben atarım istediğime.
    4 -3 ... sezenist a feminist
  6. 6.
    Bunları anlıyorum.
    Insanlarla iletişmek yerine sessiz sakin takılıp, içini döküp gitmek istemiş olabilirler.
    Sadece arkadaşlarından özel mesaj alıyor olanları da anlayabilirim; üç-beş kafa dengi, ruh ayarı bulmuştur mutludur, fazlasını istemiyordur.

Anlamadığım nokta;
    bir kişiyi hedefe alıp özelde onun hakkında cadı kazanı kaynatırken, keza yine aynı yazar hakkında asılsız algı oyunlarıni aleni oynayıp herkesin önünde nefret kusarsan; sen samimiyetsiz bir korkaksın, net!

Varsa problemin; direkt onla bunla dolandırmadan, herkesin önünde yazarak milleti saçma nefretinle meşgul etmeden de kusabilirsin icindeki yağ bağlayan kininin.
    özel mesaj alanı; şahsiyete dair kişisel fikir-eleştirinizi beyan edin, millete şaklabanlık yapmayın diye var.
    Ha yazıyorsan da kişiye cevap hakkı doğar.
    Bu korkaklari anlamadım, anlamayacağım.

Benim mesaj alımim herkese açık:
    Ha olur ya bir entryde benzeşik sorunu yaşamış derttaşım vardır? yada bir sorunuma deva biri...
    yahut alternatifleri çoğaltacak öneriler sunan güzel fikirli biri.
    Belki de nefretini yüzüme karşi akıtmak isteyen bir yazar?

Olamaz mı?
    Olur.
    Ben buradayım.
    7 -3 ... kalbinizisikeyim