bugün

mesai için ekstra ücret almıyorsanız işkencedir. Mesaiye bırakan kişiyseniz, mesaiye kendiniz kalmasanız da çıktıgınızda sahip oldugunuz boş vakit size kar kalmaz, kulaklarınız çınlar.
sabah sekizde işbaşı yapan zavallı bünyemin halihazırda çekmiş olduğu işkencedir, ah ulan ekmek parası!
aş, iş ve güç için kesinlikle yapılması gereken.
çıkaranın amına koyacağım aktivite. saat neredeyse 10 oldu amk, bu ne la?
00 00 ı çalıştığın bankada görmek demektir. vay amk, koca nakit operasyon 15 metre ötemde lan. patlatsam patlatcam, allahım mukayyet ol aklıma...
'bu saatte burda ne işim var?' diye düşündüren eylemdir.
dün yaptığım mesai tam olarak 9 saat 32 dakikadır.
nasıl olduğunu merak mı ediyorsunuz;
paragöz değilim ama sadece sonucundaki parayı düşündüm, anca öyle geçti.
ben olmasam ne yapacakmış bizim patron..
iş saatleri dışında çalışmaya devam etmektir. mesai ücreti verildikten sonra sıkıntı değildir.
şu an için çok zevkli olan. kimsecikler yok kahvemi yaptım, negromu aldım, müziğimi de açtım ohhh hayat bana güzel valla hep mi böyle çalışsam napsam?
Mesai ucreti, yemek ucreti ve ulasim masraflarini karsilamiyorsa izdirap olur birde ay sonuysa eyvah.
arkadaş hep mi insanın işi olunca denk gelir bu olay. hep mi böyle olur amk. verecekleri parayı sikim. fazladan 7-8 entry girmekten başka ne boka yarıyo la bu.

ulan fatih bey, ulan patron. senin kel kafana sıçayım ben. saç ektirmiş bi de götoğlanı ' nasi olmuş mu kuki '' diyor.
götüm gibi olmuş amk, götümmmm.
oh be.
patronun mesai bitimine 10 dakika kala sizi toplantı odasına çağırmasıyla da başlayabilen süreçtir. habersiz ve plansız olduğunda kişinin çalıştığı kuruma nefret beslemesine sebep olur. bu şekilde bile bile düzenli olarak tekrarlanıyorsa da o kurumdan istifa etmenin zamanı çoktan gelmiş demektir.
güncel Önemli Başlıklar