bugün

iş yerinde hatunların dikkattini çeken, kızlar arasında -yine kimle sevişti bu yaa, çok çapkın- tarzındaki dedikodulara alet olurken, bi yandan da içten içte hatunların iştahını kabarttığı erkektir.*
biraz eğlenmek ve belki de bir partner bulmak için gittiği gay bar da tanışlığı yakışıklı ile geceyi birlikte geçirdiği ve bütün gece pompa ya maruz kaldığı için göt acısından sabaha karşı ancak uyuyabilmiştir. sabah ta uyanamayıp mesaiye geç kalmıştır. böyle de olabilir. sabah ofisin kapısından afrodizyak parfümünü yayarak giren gamzeli yakışıklı belki de dün gece kıllı bir ayının altında ah işte tam orası, daha sert daha sert diye inliyordu. al sana hayal, al sana fantezi.
(bkz: başlıktan yazar tahmini yapmak).

ulan o değilde bugün 7:30'daki alarmı duymadım, ama 8:30'a kalmadım 7:50'de uyandım.
daha evden çıkamamıştır. avradımı sikecekler!!1!
araba kullanırken bir an işe geç kaldığını unutur ve akşamki o ateşli sevişmesi ve partnerinin baklavalarına dil attığı anlar geçer gözünün önünden.
öyle bir erkektir!
an itibariyle yataktan yeni kalkmış olması muhtemeldir. *
dolmuştan inmek üzere olan telaşlı seksidir.
muhtemelen uyku sersemi altına giydiği slip boxer dar gelmiştir ve sıkıyordur.
vejeteryan pirana gibi muhteşem bir dönüş yapmıştır.
mesaiye geç kalmakla, seksilik katsayısının artacağı düşüncesinde olan varsa, lütfen nehrin üst tarafından kendini suya bıraksın.
her işi değil bir tek o işi geç bitireceğini unutmuş dallamadır.
eğer patron bayansa sorun yoktur.
messai kabilesinin yakışıklı elemanının iş hayatına uyumsuzluğunu gösterir. *
iş veren olduğum için sorun değil gel buraya.
Yatağında seksi seksi kıvaranan seksi erkektir..

Ufff yine geç kaldım.. aradım daireyi, bağlayın lan bana müdürü dedim.. Neyse öğleden sonra gidicem. Azcık da uyuyabilirim..
güncel Önemli Başlıklar